Український петанк: підсумки липня, 2015

Ми розпочинаємо нову рубрику «Український петанк: підсумки місяця». В кінці кожного місяця збиратимемо усі турніри, які відбулися в цьому місяці, як в Україні так і за кордоном участь в яких взяли українці, а також усі навколопетанкові події.

5 липня, Харків

Зіграли турнір Batlle Ball Boom. Формат: дуплети, швейцарка + плей-оф.
Перемогли Валерій Тищенко та Надія Козюкова.

6 липня, Міністерство юстиції України, Київ

Міністр юстиції Павло Петренко підписав наказ про підтвердження всеукраїнського статусу Федерації петанку України. Перед цим у травні було зареєстровано 14 обласних підрозіділів ФПУ.

11-12 липня, Ужгород

11 липня в Ужгороді провели турнір «BIG Balls CUP 2015» на честь дружньої литовської команди BIG Balls. Формат: тет-а-тет. Перемога за Дмитром Бугаєм з Києва.

12 липня пройшов вже VI-й традиційний турнір по петанку «Івана Купала 2015». Турнір з історією і з кожним роком збільшується георгафія. Крім Ужгорода, Мукачева і Червоно, були гравці зі Львова, Києва і Харкова. GCPoker Poker has one of the best poker player databases of real money and free online poker games giving you clickmiamibeach.com access to all the latest online poker tournaments around the world. Перемогли Андрій Волошко(Харків) і Олександра Шевченко(Ужгород).

12 липня, Івано-Франківськ.

Обласний підрозділ ФПУ в Івано-Франківській області, а саме його керівник Івано Паламарчук взяв участь у SPORT WEEKEND, який об’єднав в собі 4 командні види спорту: петанк, алимат, лазертаг і бейсбол. Всі бажаючі могли навчитися грати в петанк або ж просто пограти, хто вміє. Спонтанно розіграли турнір тет-а-тет. Результати на сторінці у фейсбуці.

16-19 липня, Живець, Польща

Живецький фестиваль петанку найбільш український з усіх закордонних турнірів. Кожного року цей турнір збирає найбільшу українську делегацію. Цьогоріч вона склала понад 10 учасників. Ліза, Олег, Надя, Свєтка з Харкова, Дмитро, Сергій, Наташа, Катя, Аня з Києва, Ростислав та Коля зі Львова, Дана з Ужгорода, а також Павло з Варшави, Андрій з Кракова, Валентина з Відня. Ніби нікого не забув.

Спека і дощ, річка і гори, спорт і фан, друзі і суперники.

Найкращі результати 1/4 в триплетах і дуплетах.

18-20 липня, Ніцца, Франція

Europetanque 2015 Nice 14-й щорічний турнір в Ніцці. 3000 гравців, багато чемпіонів світу, Європи, збірні Франції та Мадагаскару. Звідки знаємо? Нам розказав Леонід Брагін із Харкова, який побував на цьому святі петанку.

В підсумках серпня ви зможете прочитати про:

  • Martin Winter Cup, Каунас, Литва — 1-2 серпня;
  • Турнір ім. Андрея Шептицького, Львів — 9 серпня;
  • Sloboda Cup, Харків — 14-16 серпня;
  • Centrope Cup, Словаччина — 21-23 серпня;
  • І не тільки, надіємося:).