11 липня Ужгородський петанк-клуб заснував турнір на честь литовських спортсменів «BIG Balls CUP 2015». Формат змагання тет-а-тети. Переможцем і володарем перехідного кубку став киянин Дмитро Бугай, срібна нагорода у ужгородки Олександри Шевченко, а бронзу виборов киянин Сергій Жуковський.
Крім перехідного Кубку — BIG Balls CAT, на якому литовці залишили свої автографи, в подарунок призери отримають унікальні hand-made відкритки від ужгородської майстрині Емілії Грози.
Результати BIG Balls CUP:
- Дмитро Бугай
- Олександа Шевченко
- Сергій Жуковський
- Андрій Волошко
- Юлія Бонкало
- Наталія Бурная
- Микола Дудюк
- Даніела Микульця
- Дядя Міша
- Тьотя Таня
- Олександра Кузьма
- Оксана Штефаньо
- Петро Гойс
- Юрій Кравчук
- Антон Гроза (Андреас Дорошук)
- Станишевський
- Сергій Вайда
- Наталія Загола
- Павло Худіш
- Олеся Бобруйко
- Данило Вайда
- Стас Фуцур
- Емілія Гроза
![Big Balls і Клод Азема](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-1.jpg)
- Big Balls і Клод Азема
![Big Balls Cat](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-2.jpg)
- Big Balls Cat
![](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup.jpg)
- Big Balls Cup
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-17.jpg)
- Big Balls Cup
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-16.jpg)
- Big Balls Cup
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-20.jpg)
- Big Balls Cup
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-4.jpg)
- Big Balls Cup
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-5.jpg)
- Big Balls Cup
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup3.jpg)
- Big Balls Cup
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-6.jpg)
- Big Balls Cup
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-7.jpg)
- Big Balls Cup
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-8.jpg)
- Big Balls Cup
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-9.jpg)
- ІІ місце — Олександра Шевченко
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-11.jpg)
- ІІІ місце — Сергій Жуковський
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-12.jpg)
- ІІ місце — Дмитро Бугай
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-13.jpg)
- СІмейне фото, Big Balls Cup
![Big Balls Cup](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Big-Balls-Cup-15.jpg)
- СІмейне фото, Big Balls Cup
Related Articles
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
LE GRAND JEU DU CARREAU OBUT 3 3 квітня по 15 травня 2015 року. Відео-конкурс в соціальних мережах від виробника куль Obut. Знімай каро — вигравай кулі. Чотири номінації Спортивність:...
Україну представляли: Анна Зосименко (Київ), Мар’яна-Христина Семенів (Львів), Валентина Сліж та Альона Колодій (Ужгород). Тренером був Давід Нуро, головою делегації Андрій Волошко. 27 вересня була кваліфікація з тиру. Мар’яна-Христина Семенів...
В селі Червоне на Закарпатті пройшов турнір RED CUP 2015. Організатор єдиного сільського турніру з петанку в Україні єдиний сільський петанк клуб Червонівський. Хлопці в 2012 році зробили майданчик для петанку...