VI-й традиційний турнір по петанку «Івана Купала 2015»

12 липня в Ужгороді на алеї Боздоського парку пройшов вже VI-й традиційний турнір по петанку «Івана Купала 2015». Цьогоріч учасниками стали спортсмени не тільки із Закарпаття (Ужгород, Мукачево, с. Червоне), а й зі Львова, Києва та Харкова.

Формат турніру — дуплети. Спортсмени спочатку зіграли 4 відбіркових кола, після яких визначилися найкращі 4 команди. Далі — півфінал/фінал.

Переможцем турніру стала мікс команда Харків/Ужгород у складі Андрія Волошко та Олександри Шевченко. Срібні нагороди виборов дуплет: Натілія Катющенко (Київ) та Стас Фуцур (Ужгород). Бронза дісталася команді: Сергій Жуковський (Київ) та Олександра Кузьма (Ужгород)

Крім спортивної частини турніру, організатори підготували для її учасників і розважальну – гра в петанк кубиками та конкурс на найкращий пойнт. До речі, переможцем гри в кубики став спортсмен з с.Червоне Ужгородського району — Михайло Попадинець.

Результати турніру “Івана Купала 2015”:

 1. Андрій Волошко, Олександра Шевченко
 2. Наталія Катющенко, Стас Фуцур
 3. Олександра Кузьма, Сергій Жуковський
 4. Дмитро Бугай, Даніела Микульця
 5. Ігор Заславський, Людмила Федоришина
 6. Юлія Бонкало, Микола Дудюк
 7. Андрій Дорошук, Іван Колодій
 8. Данило Вайда, Емілія Гроза
 9. Михайло Попадинець, Максим Лешанич
 10. Роман Савка, Сергій Біблик
 11. Михайло Тарканій, т.Таня
 12. Юрій Кравчук, Богдан Фекете
 13. Михайло Кундря, Андрій Шетеля
 14. Павло Біба, Іван Кундря

Федерація петанку України та учасники турніру вдячні організаторам за чудово проведений захід і з нетерпінням чекають на VII-й петанк-турнір «Івана Купала 2016».