12 вересня в Херсоні відбудеться відкритий тренінг з петанку для підприємців та усіх бажаючих.
Організатор: Президент Херсонської обласної Федерації петанку Владислав Годованець.
Із собою мати хороший настрій та трохи спортивної конкуренції???
?Початок о 12.00.
?Місце проведення оголосимо в коментарях до цього посту.
Ласкаво просимо!#petanque #petanqueua #ФПУ
Related Articles
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Centrope Cup – це група з 6 великих європейських турнірів, які збирають петанк-гравців зі всієї Європи. У турнірі може взяти участь будь-який гравець з будь-якої країни, який має ліцензію з...
12-13 жовтня у Львові відбувся щорічний турнір «Кубок Львова», який цього разу організовував клуб «Зелені леви». 12 жовтня 14 учасників зіграли тети за швейцарською системою, 8 найсильніших гравців потрапили у...
Україну представляли: Анна Зосименко (Київ), Мар’яна-Христина Семенів (Львів), Валентина Сліж та Альона Колодій (Ужгород). Тренером був Давід Нуро, головою делегації Андрій Волошко. 27 вересня була кваліфікація з тиру. Мар’яна-Христина Семенів...