1 місце на змагання «Юніор-2020» посів 7-річний Матвій Несмянович! Цього року наймолодший петанкіст Федерації петанку України представляв Україну на європейському онлайн-чемпіонаті з тиру у складі збірної України.
Змагання серед юніорів провели в Харкові.
Організатор – петанк-клуб «Харків» і президент клуба Вадим Стремоухов.
?Вітаємо батьків Матвія, Влада та Тетяну, з перемогою сина та дякуємо за підтримку!!!
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Кубок Полтави з петанку започатковано! Організатори: Спортивний Комітет України та Федерація петанку України Грали за системою супермеле. Такий формат дозволяє швидко навчити новачків петанку Змагання увійдуть до Календарного плану федерації...
9 серпня в Ужгороді розіграли один із чотирьох турнірів, які входять в лігу петанк клубу «Ужгород» — Кубок Любоша. Lubomir Sedivy Lubomir Sedivy — в минулому президент Федерації петанку Словаччини. Він є...
У Ніжині провели змагання з петанку Грали на щойно зроблених майданчиках Організатори: Микола Ступак та СПОРТ ДЛЯ ВСІХ Захід відбувся з приводу святкування дня фізичної культури і спорту Федерація петанку...