Нагороди до Дня спорту в Ужгороді

11 вересня в Ужгороді з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні пройшли урочистості в рамках яких голова облдержадміністрації Олексій Петров вручив грамоти та подяки ОДА, нагрудні знаки „За внесок у розвиток фізичної культури та спорту Закарпаття”, а також грошові винагороди спортсменам області – чемпіонам та призерам світових, європейських Чемпіонатів і Кубків з олімпійських та неолімпійських видів спорту, а також їх тренерам.

? Цьогоріч відзначення Дня фізичної культури і спорту запам’ятається ще однією подією – відкриттям нової спортивної локації для петанку. Нові майданчики знаходяться у парку Малий Галагов, що поблизу Закарпатської ОДА.

? Отже сьогодні, в День спорту, за участі голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова, начальника управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Павла Криндач, президента ФПУ Олени Колодій та президента Закарпатської обласної Федерації петанку Петра Гойса спортивний майданчик для петанку офіційно відкрили.

? Петро Гойс коротко розповів про попередні здобутки та плани федерації на поточний 2020 рік. Далі описав правила гри, а спортсмени Ужгородського петанк-клубу Ігор Заславський та Мукачівського петанк-клубу Василь Аксьом зіграли презентаційний гейм в петанк.

? Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров зіграв гейм з фіналістом Закарпатської Літньої Ліги з петанку Пітером Гілладе. До речі, вже цих вихідних на нових майданчиках пройдуть фінальні ігри. Запрошуємо усіх вболівальників до перегляду!

P.S. Нагадаємо, що на Закарпатті функціонує найстаріший спортивний клуб України – „Перший Закарпатський” (президент Андрій Ганусич). А ще протягом 15 років проводяться два найбільші в Україні міжнародні змагання з петанку „Сакура” і „Каштани”, на які приїздять спортсмени з понад 15 країн світу.