Український петанк: підсумки липня, 2015

Ми розпочинаємо нову рубрику «Український петанк: підсумки місяця». В кінці кожного місяця збиратимемо усі турніри, які відбулися в цьому місяці, як в Україні так і за кордоном участь в яких взяли українці, а також усі навколопетанкові події.

5 липня, Харків

Зіграли турнір Batlle Ball Boom. Формат: дуплети, швейцарка + плей-оф.
Перемогли Валерій Тищенко та Надія Козюкова.

6 липня, Міністерство юстиції України, Київ

Міністр юстиції Павло Петренко підписав наказ про підтвердження всеукраїнського статусу Федерації петанку України. Перед цим у травні було зареєстровано 14 обласних підрозіділів ФПУ.

11-12 липня, Ужгород

11 липня в Ужгороді провели турнір «BIG Balls CUP 2015» на честь дружньої литовської команди BIG Balls. Формат: тет-а-тет. Перемога за Дмитром Бугаєм з Києва.

12 липня пройшов вже VI-й традиційний турнір по петанку «Івана Купала 2015». Турнір з історією і з кожним роком збільшується георгафія. Крім Ужгорода, Мукачева і Червоно, були гравці зі Львова, Києва і Харкова. Перемогли Андрій Волошко(Харків) і Олександра Шевченко(Ужгород).

12 липня, Івано-Франківськ.

Обласний підрозділ ФПУ в Івано-Франківській області, а саме його керівник Іван Паламарчук взяв участь у SPORT WEEKEND, який об’єднав в собі 4 командні види спорту: петанк, алимат, лазертаг і бейсбол. Всі бажаючі могли навчитися грати в петанк або ж просто пограти, хто вміє. Спонтанно розіграли турнір тет-а-тет. Результати на сторінці у фейсбуці.

16-19 липня, Живець, Польща

Живецький фестиваль петанку найбільш український з усіх закордонних турнірів. Кожного року цей турнір збирає найбільшу українську делегацію. Цьогоріч вона склала понад 10 учасників. Ліза, Олег, Надя, Свєтка з Харкова, Дмитро, Сергій, Наташа, Катя, Аня з Києва, Ростислав та Коля зі Львова, Дана з Ужгорода, а також Павло з Варшави, Андрій з Кракова, Валентина з Відня. Ніби нікого не забув.

Спека і дощ, річка і гори, спорт і фан, друзі і суперники.

Найкращі результати 1/4 в триплетах і дуплетах.

18-20 липня, Ніцца, Франція

Europetanque 2015 Nice 14-й щорічний турнір в Ніцці. 3000 гравців, багато чемпіонів світу, Європи, збірні Франції та Мадагаскару. Звідки знаємо? Нам розказав Леонід Брагін із Харкова, який побував на цьому святі петанку.

В підсумках серпня ви зможете прочитати про:

  • Martin Winter Cup, Каунас, Литва — 1-2 серпня;
  • Турнір ім. Андрея Шептицького, Львів — 9 серпня;
  • Sloboda Cup, Харків — 14-16 серпня;
  • Centrope Cup, Словаччина — 21-23 серпня;
  • І не тільки, надіємося:).