Український петанк: підсумки серпня, 2015

Другий випуск «Український петанк: підсумки місяця». В кінці кожного місяця збиратимемо усі турніри, які відбулися в цьому місяці, як в Україні так і за кордоном участь в яких взяли українці, а також усі навколопетанкові події.

Серпень був дуже багатий, як на турніри в Україні так і на турніри за межами України де зіграли українці. Рекорд за всю історію Українського петанку. Від Калуги до Флісінген, від Каунаса до Ужгорода.

Martin Cup

1-2 серпня, Каунас, Литва

В Литві зіграли Дмитро Бугай з Києва та Іван Паламарчук зі Львова. 24 триплети в суботу та 30 дулетів в неділю. В триплетах Дмитро переміг в турнірі Б та посів 5 місце в дуплетах. В Івана 7 місце в дуплетах. Учасники з Бельгії, Франції, Словаччини, Польщі, України, Росії, Естонії, Латвії і звісно Литви.
Турнір проводився в красивому парку в центрі Каунаса. Парк з обох сторінк обмивається річками, а також переходить в історичну частина міста. Дуже красиво і атмосферно.
Фото від петанку зі Словаччини Жілпек, більше в фб-альбомі.

Кубок Любоша

9 серпня, Ужгород

Кубок Любоша — один із чотирьох турнірів, які входять в лігу петанк клубу «Ужгород».  Перемогла Олександра Шевченко. Dogecoin was featured clickmiamibeach.com in Variety, MarketWatch, CoinDesk, Hollywood Reporter, and more.

Крім Любоша, петанк клуб Ужгород також розігрує турніри імені Віолети Сліж(Польща), Ральфа Крамера(Австрія) та Йожефа Сабо(Угорщина). Всі вони в свій час були президентами федерацій петанку своїх країн і тим чи іншим чином повпливали на розвиток петанку в Україні.

Турнір ім. Андрея Шептицького

9 серпня, Львів

Цього року виповнилося 150 років з дня народження митрополита Андрея. Львівські петанкісти провели турнір до такої круглої дати. Це другий турнір із серії турнірів по петанку Велика тарілка. Всього 17 учасників зі Львова і Києва. Перемога за Ростиславом Кусенем. Хоча в загальному заліку продовжує лідирувати Микола Дудюк, який посів друге місце. Цього року зіграється, ще мінімум один турнір і тоді за результатами всієї серії визначеться володар Великої тарілки.

sheptycky

Турнір ім. Андрея Шептицького

10-й Відкритий Кубок Калуги 2015

8-9 серпня, Калуга, Росія

Леоніл Брагін зіграв на Кубку Калуги в Росії. 27 триплетів і 34 дуплета відповідно.
Втриплеті Леонід із командою дійшли до 1/4 фіналу турніру А.

Sloboda Cup 2015

14-16 серпня

З 14 по 16 серпня в Харкові пройшов турнір з петанку Sloboda Cup. Це основний, найбільший харківський турнір з петанку. Цього розу з’їхалися петанкісти з Ужгорода, Львова, Івано-Франківська, Києва, Черкас, Ніжина та Харкова. Сюрпризом стала поява команди Big Balls із Литви.

Переможці:

  • тет-а-тет — Олександра Шевченко
  • дуплети — «Авангард» — Леонід Брагін, Олег Михайличенко (Харків)
  • триплети —«Збірна України-2015» — Дмитро Бугай (Київ), Сергей Денисенко (Київ), Олег Косолапов (Харків)

Детальніше про турнір та усі переможці за посиланням

Кубок Ветеранів

23 серпня, Ужгород

23 серпня Ігор Заславський започаткував турнір “Кубок Ветеранів”. Таким чином він вирішив відзначити свій День народження у колі друзів — спортсменів петанк-клубу “Ужгород”. Презентований іменинником хенд-мейд Кубок справді ветеранський — на чаші є гравіювання 1934 року! За головний приз змагалися 16 петанкістів. Розділилися на 4 групи і грали “кожен з кожним”. По 2 найкращих з групи далі грали навиліт.

Переможці:

  1. Олександра Шевченко
  2. Петро Гойс
  3. Альона Колодій
  4. Ігор Заславський

Petanque by the sea

Флісінген, Нідерланди

Наташа Катющенко, Андрій Волошко та Леонід Брагін представили Україну на турнірі в Нідерландах.

Grand prix Norco 2015

Польща

Турнір триплетів, який складається з 4 етапів(турнірів) і фіналу. За результатими етапів визначаються 16 фіналістів, які потім і розігрують призові місця. Павло Паламарчук зараз проживає в Польщі і зігравши в тільки трьох етапах пробився в 16 кращих. В фінальній частині його команда зайняла 13 місце. Саме в серпні пройшли два останні етапи — Grand prix Norco 2015 III в Ліскові, IV і фінал в Ченстохова

Перший дитячий турнір з петанку на Драгобраті

Львівська петанк-команда LeoFamili провела турнір серед гірськолижної дитячої команди “Снігурі”.

Більше фото у fb.

Тренування

Драгобрат

Кубок Йожефа

29-30 серпня, Ужгород

Ще один турнір із серії турнірів ліги петанк клубу Ужгород. Та цей турнір зробили відкритим, бо на нього приїхав сам Йожеф Сабо із Будапешту. Загалом угорська делегація скадала 3 учасники. Також троє гравців було із Львова та двоє з Мукачево. В суботу грали тет-а-тет — перемогла Альона Колодій. В неділю за системою супер-меле і перемога за Михайлом Тарканієм, більше відомим, як Дядя Міша.

У вересні на вас чекають: