Чемпіонат Європи з петанку 2015

25-27 вересеня, Албена(Болгарія)

Сайт Чемпіонату Європи з петанку 2015 www.petanquealbena.com

Система розіграшу

34 команди зіграли 5 кіл за швейцарською ситемою. Команди з 1 по 16 місця розділили на 4 групи за приницпом один зверху, один знизу. В групах розіграли вихід в плей-оф, по дві команди. Команди з 17 по 30 місце автоматично попали в турніри «Б» або «Кубок націй», якій розіграли анологічно основному. Команди з 31 по 34 місце ще зіграли по додаткові ігри за участь в турнірі «Б».

Ситема розіграшу Чемпіонату Європи .pdf

Фрація — чемпіон Європи з петанку 2015

france

Результати

EC_Men_Bulgaria_2015-2_007

Остаточні результати Чемпіонату Європи з петанку 2015

 

Дмитро Бугай Капітан збірної України

Дмитро Бугай
капітан збірної України

В этом году это была безусловно самая сильная «команда». Такой слаженности и сыграности я еще не видел в Украине. Ни один шар не ушел бездумно или преждевременно на протяжении всего чемпионата, даже когда казалось что надежды уже нет. Всегда мы боролись до последнего, и часто проигрывая даже с большим счетом удавалось сравнять или выйти вперед. 5 из 6 игор заканчивались на тайм лимите, а это около 1.5 часа. Возможно для более лучших результатов нам не хватило где то техники а где то опыта, а часто даже немного удачи. Но я считаю, что мы добились большего чем ставили для себя. Мы смогли показать достойную игру и открыть для себя новые пути развития. Я уверен что в ближайшем будуще Украина заставит понервничать любую команду Европы.
Отдельное спасибо большому числу болельщиков, которые следили и поддерживали нас. Это безусловно 5-й игрок в нашей команде.

 

Петро Йогс гравець збірної України

Петро Гойс
гравець збірної України

У нас на ЧЄ була сильна команда. Наш провал явно незаслужений. У більшості випадків наші програші просто несправедливі. Дякую команді за те, що запросили грати. Мені було дуже комфортно. Дякую тренеру. Йоханес — супер. Сорі, що не склалося показати кращу гру. Дуже шкода, що через судому не зміг допомогти команді у грі білорусами.

І повірте — ми старалися. Просто щось не пішло. Ще раз дякую команді, тренеру і всім, хто щиро за нас вболівав. Таких вболівальників немає в жодній країні.

 

 

Дієго Різзі — переможець в стрільбі

Дієго Різзі — переможець в стрільбі

Делегації і команди

euro2015