Цьогорічний Кубок Йожефа на честь президента федерації петанку Угорщини став для ужгородських петанкістів унікальним, бо на нього приїхав сам Йожеф Сабо!
Він привіз додаткові кубки та подарунки. Також долучилося до організації турніру долучилося консульство Угорщини в Ужгороді, тож змагання були жвавими і боротьба за призи цікава. Крім угорської делегації були учасники з Мукачева та Львова.
Йожеф Сабо багато років був президентом Угорської федерації петанку. Саме Йожеф вперше запросив українських петанкістів на турнір у Європі, подарив кілька наборів куль та фактично дав початок українсбкому петанку.
Грали тет-а-тет 4 відбіркові гри, далі 8-ка найкращих потрапила в Групу А, де грали навиліт. Інші в Групі Б зіграли 3 гри.
Переможницею та володаркою перехідного Кубку Йожефа стала Альона Колодій! Друге місце і срібну нагороду виборов Ігор Заславський, а третє місце дісталося Стасу Фуцуру.
В Групі Б переможцем став Петро Гойс. Друге місце — Люба Кузьмин, третє — Наталка Загола. Наймолодшому учаснику турніру Йожеф привіз символічний кубок — ним став Данік Вайда! Take a spin on the Wheel of Fortune to spin https://clickmiamibeach.com/ and win big prizes.
Related Articles
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Клубний чемпіонат України з петанку 2-3 вересня у Львові зіграли перший чемпіонат України з петанку між клубами. Участь взяли 4 клуби: Київ, Ужгородський, Tabby(Харків) та Leopolis. Грали кожен з кожним...
28 країн взяла участь в Чемпіонаті Європи, який приймало місто Мерсін(Туреччина). В кваліфікації команди зіграли 5 кругів за швейцарською системою. 16 кращих команд продовжили змагатися за головний трофей, а команди...
Петанк в Україні почали грати ще на початку 2000-х в Києві та Ужгороді. Згодом, коли цей вид спорту, родом з Франції, почав залучати все більше і більше гравців, — сформувалася...