Турнір «The best of the best» — фінальні підсумки

Автори: Олег Косолапов, Світлана Кіприч

У суботу, 29 лютого, завершився турнір «The best of the best» або «довгі тети».
Виконавши необхідний мінімум та отримавши одну перемогу в двох останніх матчах, Павло Грибачов другий раз поспіль став переможцем місячного марафону «The Best of the Best». 23 перемоги в 27 матчах і впевнена гра, яка, часом, не давала суперникам жодних шансів. Останні пару років перемоги Павла стали настільки звичайною справою, що казати «Браво!» все менше ентузіастів, проте, все одно, знайдуться ті, хто крикне: Браво, Паша! Бо це заслужена перемога!

Марафон "довгих тетів"

Якщо перше місце Павла, завдяки високому рівню гри впродовж усього турніру, слід було очікувати, то виліт із призової трійки Маруана Ассрара став несподіванкою — причиною цього була його неспортивна поведінка в заключний вирішальний день.
У підсумку, Владислав Годованець та Владислав Несмянович зайняли 2 та 3 місця відповідно, до того ж цілком заслужено, як і Андрій Каменєв, який став четвертим.

Перемога в наступних турнірах будь-якого гравця з першої п’ятірки не буде несподіванкою, помітний явний відрив від інших гравців за багатьма характеристиками.

Дівчата гідно боролися та завжди отримували підтримку глядачів. За кількістю перемог вийшла щільна група, від 9 до 11 виграшів, окрім Тетяни Лемешевської, яка показала феноменальний результат у 17 перемог. Велика подяка за участь усім та особливо гігантське «дякую» єдиній гості — Юлії Машаровській.

Турнір пройшов без зауважень. Головному судді турніру Олегу Косолапову не приходилось приймати будь-яких важких рішень. Із порушенням правил проблем також не виникало. В основному заступи та відривання ноги під час кидка. Суддя обмежився усними зауваженнями, однак гравцям, що отримали його по декілька разів, рекомендує навчитися обходитися без них, оскільки вони можуть строго каратися під час участі в Чемпіонатах Європи та Світу.

Загалом турнір був позитивним і дружнім. Після завершення було приємно почути від багатьох гравців про намір спробувати свої сили в цьому ж турнірі наступного року. They are not only fun and easy to play, but they can also be profitable – if you follow our clickmiamibeach.com extensive rules and guidelines – and that’s where OnlineGambling. Також прозвучали пропозиції щодо покращення турніру в майбутньому. Тож до нових зустрічей!

Фінальні результати (клацніть на табличку, щоб побачити в повному розмірі):

Фото з галереї турніру.