Турнір «The best of the best» — підсумки третього тижня

Автори: Олег Косолапов, Світлана Кіприч

У середу, 26 лютого, турнір виходить на фінішну пряму. Залишилося відіграти 31 матч, але саме ці ігри визначать усі призові місця. Цілком імовірно, що імена переможців ми дізнаємося лише 29 лютого, в останній день турніру. На сьогодні 11 гравців закінчили турнір, відігравши всі необхідні дуелі.

Хоча, деякі підсумки можна підводити завчасно. Вже можна привітати Тетяну Лемешевську з відмінним результатом та перемогою в «жіночому заліку». 17 перемог та 10 поразок – дуже гарний результат, який, імовірно, увійде до десятки найкращих цього турніру.

Також цього тижня нас потішив наймолодший учасник турніру, Матвій Несмянович. Він відзначився не лише запеклою боротьбою з найсильнішими гравцями, але й перемогами над ними. Чудові в нас підростають юніори. Побільше б таких у ФПУ — і через 7–8 років у нас в Україні буде якісно інший рівень петанку.

Однак, що в нас за ситуація з претендентами на перемогу та призові місця в турнірі? У групі лідерів вималювалася наступна п’ятірка: Павло Грибачов (22–3), Андрій Каменєв (22–5), Владислав Годованець (20–5), Владислав Несмянович (20–5), Маруан Ассрар (17–5). Основним претендентом на перемогу став Павло Грибачов, що лідирував протягом усього турніру. Йому залишилося відіграти всього дві гри, з яких необхідно виграти лише одну. У Владислава Годованця та Маруана Ассрара ситуація кардинально інша, бо попереду ще немало матчів, а єдина поразка в будь-якому з них зведе нанівець шанси потрапити до трійки призерів. Андрій Каменєв вже закінчив турнір і може лише спостерігати за битвами своїх суперників у боротьбі за п’єдестал. Тепер він може «боротися» за друге місце використовуючи лише свої ментальні здібності. Владиславу Несмяновичу необхідно виграти дві останні гри, щоб претендувати на омріяне призове місце.

Цими тижнями 28 спортсменів не лише грають один з одним у петанк, а й активно прогнозують призерів турніру. Un service clients à votre écoute Besoin d’informations sur votre priligy commande ?

Андрій Буслик бачить першу шістку турніру так:
1. Павло Грибачов
2. Маруан Ассрар
3. Андрій Каменєв
4. Владислав Годованець
5. Владислав Несмянович
6. Андрій Волошко.

Владислав Годованець розписав кілька варіантів, у яких переможцем може виявитися не Павло Грибачов, але, з огляду на рівень гри Павла на турнірі, це малоймовірно. Ось найскромніший із них стосовно самого Влада:
1. Павло Грибачов
2. Андрій Каменєв
3. Владислав Несмянович.

Спостерігачам за перебігом подій у цьому надзвичайному турнірі також можна трохи розім’ятися і побути експертами. Ви можете запропонувати свою трійку призерів на сторінці турніру в соцмережі Facebook.

Закінчення турніру обіцяє бути вельми захоплюючим. Адже під час такого довгого й напруженого змагання вирішальними можуть бути не лише матчі проти імовірних лідерів. Найчастіше на загальний результат впливають зовсім звичайні, «прохідні» ігри, у яких, здавалося б, ти міг виграти, але був не в найкращій формі та… програв. Тоді як бути постійно в тонусі й грати свою найкращу гру впродовж цілого місяця (а саме стільки триває турнір за регламентом) під силу не кожному.

Залишайтеся з нами, бо навіть спостерігати за перебігом подій стає дуже цікаво. Це наче ціла петанк-спільнота стежить за героями улюбленого серіалу, а сприяють цьому не тільки відгуки гравців, статті на сайті ФПУ, а й онлайн трансляції, які регулярно ведуться з зимових майданчиків клубу «Fair Play».

До нових зустрічей! Чекайте фінальну статтю з результатами турніру, в якій і побачимо хто з «експертів» був правий.

Загальні проміжні результати (клацніть на табличку, щоб побачити в повному розмірі):

Фото з галереї турніру.