Львівський спортивний клуб «Кошовий» відкрився наприкінці 2019 року.Президентом клубу є Олександр Труш, який вже кілька років сам грає в петанк. Активними діячами клубу є Вероніка та Максим Фінько, які вже встигли минулого року провести свої місцеві змагання і цього року прийматимуть Чемпіонат України з петанку у форматі триплети та тир.
Нещодавно клуб розробив свій логотип, чим поповнив колекцію логотипів усіх петанк-клубів по Україні.
Амбітні плани членів клубу змушують пильно стежити за львівським петанком. Це четвертий петанк-клуб у Львові, але він уже став наймасовішим клубом за кількістю ліцензованих гравців.
Вітаємо Вас у Федерації петанку України та бажаємо успіху, активного розвитку та, звісно, перемог! Більш детальну інформацію про членів клубу можна буде незабаром подивитися на офіційному порталі ФПУ.
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Позачергова Конференція, на розгляд якої винесено питання про дострокове припинення повноважень, відкликання за власною заявою президента Федерації Колодій О. Є., а також обрання президента Федерації, відбудеться в суботу, 24 червня,...
Цього року відзначається 150 років з дня народження Андре́я Шепти́цького. Львівські петанкісти 9 серпня провели турнір до такої круглої дати. Це другий турнір із серії турнірів по петанку Велика тарілка. Першим...
6 червня в Ужгороді відбувся відбір на Чемпіонат Європи серед жінок. На відбір заявилося дві команди: Олена Колодій (Ужгород), Валентина Вторая (Ужгород), Олександра Кузьма (Ужгород), Наталія Бурна (Київ). Тренер Joop...