В Івано-Франківську вже вдруге пройшов Чемпіонат області з петанку. Сім гравців прикарпатського петанк-клубу «Чугайстер» зіграли за коловою системою і визначили чемпіона. Це єдиний в Україні чемпіонат області, який мунулого року було започатковано, як експеримент. Цього року вирішено повтори і зробити його постійним. Участь беруть тільки ліцензійні гравців області.
Результати чемпіонату:
- Любомир Ступар
- Іван Вережак
- Віталій Попадюк
- Олег Ступар
- Іван Паламарчук
- Юрій Іваськевич
- Василь Попадюк
Підрозділ Федерації петанку України в Івано-Франківській області рекомендує іншим областям проводити в себе подібні чемпіонати. Особливо де кількість клубу більша ніж один.
Related Articles
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
В селі Червоне на Закарпатті пройшов турнір RED CUP 2015. Організатор єдиного сільського турніру з петанку в Україні єдиний сільський петанк клуб Червонівський. Хлопці в 2012 році зробили майданчик для петанку...
Клубний чемпіонат України з петанку 2-3 вересня у Львові зіграли перший чемпіонат України з петанку між клубами. Участь взяли 4 клуби: Київ, Ужгородський, Tabby(Харків) та Leopolis. Грали кожен з кожним...
Автори: Олег Косолапов, Світлана Кіприч «Не гальмуй, снікерсуй!» TEU-2020 (тети)⠀То була славна битва! Це перше, що мені спадає на думку, коли згадую про цей турнір. З одного боку, битвою його...