Клубний чемпіонат України з петанку
2-3 вересня у Львові зіграли перший чемпіонат України з петанку між клубами. Участь взяли 4 клуби: Київ, Ужгородський, Tabby(Харків) та Leopolis. Грали кожен з кожним за регламентом клубного чемпіонату Європи – EuroCup. Адже крім чемпіонства клуб-переможець представлятиме Україну в розіграші EuroCup наступного року.
Це вже втретє Україна буде представлена в цьому турнірі. А вдруге її представлятиме птеанк-клуб Київ, який і став чемпіоном України з петанку.
![](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2017/08/CU2017Cwin-1024x683.jpg)
Деталі чемпіонату та всі результати на сторінці Клубний чемпіонат України з петанку 2017.
Чемпіонат України з тиру в петанку
Паралельно між іграми клубного чемпіонату, розігрувалося звання найкращого стрільця України в петанку. Кожен гравець виконував 5 вправ з 6,7, 8 і 9 метрів. Максимальна кількість набраних очок – 100
Всього зареєструвалося 14 учасників.
Після першого раунду ддвоє найкращих пройшли у півфінал, шість наступних в додатковому раунді розіграли ще два місця в 1/2.
У півфіналах зустрілися гравці петанк-клубів Ужгородський та Tabby і в результаті у фіналі Ужгородський, а Tabby боряться за 3 місце.
Чепіоном став Маріо Пресутті(Ужгородський), срібло здобув Петро Гойс(Ужгородський), бронза в Валентина Лойко(Tabby).
Усі результати на сторінці Чемпіонат України з тиру в петанку.
-
-
Руслан Малахов — півфіналіст
-
-
Валентин Лойко — ІІІ місце
-
-
Петро Йогс — ІІ місце
-
-
Маріо Пресу— І місце
Related Articles
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Найбільший і найтрадиційніший турнір з петанку у Львові. Саме з Leopolis Cup в 2012 році почався петанк клуб Leopolis. Взяли участь петанкісти з Ужгорода, Мукачево, Харкова, Києва, Кракова, Коломиї, Івано-Франківська, Тернополя....
Колонка президента про ЧЄ-2014 Підсумки участі збірної України на Чемпіонаті Європи в Туреччині Відразу резюме одним реченням: це був найкращий виступ збірної в історії українського петанку. Ми здобули бронзові нагороди...