Пройшли змагання дуплетів та триплетів, в якому взяли участь гравці з Польщі, Словаччини та України.
У суботу 1 червня зіграли турнір дуплетів, в якому взяло участь 12 команд (24 гравця).
Перше місце зайняв польсько-український дуплет (ZANIEWSKI Міхал + ДМИТРЕНКО Артем). Друге місце зайняли ДУДЮК Микола зі Львова та СЕХІН Ігор з Ужгорода. Третє місце здобули дівчата СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина зі Львова та КОЛОДІЙ Олена з Ужгорода.
2 червня у турнірі тріплетів прийняло участь 9 триплетів (27 гравців).
Перше місце заяняла словацько-українська команда (DZURIK Michal, DUBÁN Ján Ponka та СЕХІН Ігор). Друге місце – польсько-українська команда (ZANIEWSKI Міхал, RAJS Marek, ДУДЮК Микола). Третє місце здобули ДМИТРЕНКО Артем, СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина та КОЛОДІЙ Олена.
З повними результатами турніру можна ознайомитися на порталі Федераціі:
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Традиційне щорічне опитування серед ліцензійних гравців від Федерації петанку України. Мета опитування визначення найкращих в Українському петанку за 2019 рік. Людей, які найбільше вплинули на український петанк в різних напрямках протягом...
17-19 січня у Мальме відбувся перший турнір Sweden Invitational 2020. На запрошення організатора Андерса Ларсона у змаганні взяли участь дві гравчині національної збірної України — Олена Колодій та Анна Зосименко....
Цьогорічний Кубок Йожефа на честь президента федерації петанку Угорщини став для ужгородських петанкістів унікальним, бо на нього приїхав сам Йожеф Сабо! Він привіз додаткові кубки та подарунки. Також долучилося до...