Чемпіонат України 2019

29-30 червня 2019 року в Києві пройшов Чемпіонат України з петанку.

У Чемпіонаті могли брати участь тільки українські ліцензовані гравці. В цьому році взяли участь всі клуби України: Fair Play, Tabby, Харків, KSL (4 клуби з Харкова), Київський, Ужгородський, Мукачівський петанк клуби, Чугайстер (Івано-Франківськ), Леополіс (Львів).

У цьому році були зроблені зміни в регламенті турніру тет-а-тет і взяти участь в ньому змогло більша кількість гравців. Кількість гравців тет-а-тет склало 38 осіб (30 чоловіків і 8 жінок).

Рівень гри дуже підвищився в Україні за останні кілька років і тепер дійсно сильні гравці змагаються за першість в Чемпіонаті України. Красива гра, висока результативність, тактичні рішення, командний дух – зараз все це ви можете побачити і в Україні на петанк-турнірі. Приємно спостерігати як з кожним роком конкуренція зростає і петанк розвивається!

29 червня відбувся турнір триплетів. Перше місце зайнятий харківський триплет з клубу Fair Play (Косолапов Олег, Грібачев Павло, Волошко Андрiй). Без сумніву один з найсильніших триплетів в Україні. Саме ці хлопці представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи в Албені (Болгарія) в цьому році. 

Друге місце зайняв триплет Pellizarri Xavier (Київський клуб), Денисенко Сергій, Лемешевський Валентин (Fair Play, Харків). Гра в фіналі була дуже сильною і результативною, але команда Косолапова вирвала перемогу з рахунком 13-11. Обидві команди гідні називатися кращими!

Третє місце зайняв триплет з петанк-клубу Харків – Шуленко Роман, Буслик Андрій, Бабаєв Валерій, Мурза Олексiй.

30 червня турнір тет-а-тет пройшов окремо для чоловіків і жінок. 

Серед жінок явним лідером була Семенів Мар’яна-Христина (Киевский петанк-клуб), яка виграла 7 ігр з 7. Друге місце зайняла Пєскова Наталія із харківського клубу Tabby, третє – Кіпріч Світлана із харківського Fair Play. Дівчата зіграли 7 ігор (кожен з кожним).

У чоловічому турнірі тетів взяло участь 30 гравців. Перше і третє місця зайняли гравці з харківського клубу Fair Play: Грибачов Павло (перше) і Косолапов Олег (третє). Друге місце посів гравець з Києва – Бугай Дмитро.

Результати всіх гравців можна подивитися на Порталі Федерації України:

Боротьба була запекла всі 2 дні. Дякуємо всім, хто приїхав і боровся за призи! Дякуємо всім, хто організовував! Дякуємо всім, хто підтримував і вболівав!