Оголошується скликання позачергової Конференції, яка відбудеться 06.10.2023 року за адресою м. Вишгород, вул. Спаська, 25 – готельний комплекс “Вишеград”.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Обрання членів правління.
2. Обрання членів ревізійної комісії.
Related Articles
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
В Ужгороді відбувся міжнародний традиційний турнір із петанку «Каштан-2021» В Ужгороді у Боздоському парку протягом трьох днів відбувалися ігри традиційного міжнародного турніру з петанку «Каштан-2021». Всього участь у турнірі взяли...
Автори: Олег Косолапов, Світлана Кіприч «Усім по помилці» TEU-2020 (дублети) Я не сумнівався в тому, що боротьба буде наполегливою і претендентів на перше місце буде багато. Без поразок пройти весь...