Петанк-гороскоп на 2020 рік

ОВЕН

Для Овна 2020 рік пройде досить позитивно. Астрологи пророкують вам великий енергетичний потенціал в тет-а-тетах, а от у командних дисциплінах доведеться покластися на напарника. Тому уважно підбирайте собі команду. Особливо на внутрішні турніри. Від цього залежить ваше місце в рейтингу.

ТЕЛЕЦЬ

У 2020 році Тельці зможуть трішки відпочити від тренінгів і насолодитися яскравими моментами фінальних ігор. Зірки підготували для вас невиснажливий графік змагань. Ви нарешті зможете розставляти правильно пріоритети та досягати призових місць на обраних міжнародних турнірах. Підготуйтеся до того, що у 2020 році вся відповідальність у команді ляже на ваші плечі. Ви природжений тактик і капітан триплетів. Використайте це.

БЛИЗНЮКИ

У 2020 році Близнюкам варто бути дуже обережними. Звертайте увагу на покриття майданчика і на рівень суперника. Не нехтуйте правилами у петанку. Вже влітку ви зможете відчувати себе переможцем і отримати бажані бали в рейтингу ФПУ. Техніка, над якою ви працюєте, нарешті стане вашою сильною стороною і принесе вашій команді перемогу.

РАК

2020 рік для Рака буде вдалин, особливо у дуплетах. Найкращі гравці хочуть грати саме з вами. Наважтеся і запропонуйте їм команду. Ваше вміння вчити інших розкриє для вас нові горизонти. Імовірно хтось з ваших друзів стане найкращою командою для вас у майбутньому. Навчіть його грати в петанк.

ЛЕВ

Левам у 2020 році варто бути обережними у висловлюваннях зі своїми тренерами і наставниками у грі. Починайте думати про гроші вже зараз. Адже 2020 рік буде насиченим на міжнародні турніри, де ви зможете покращити свій рівень гри і знайти нові зв’язки в петанку. Поїздки на турніри варто планувати заздалегідь і разом зі своєю командою. Ви зможете покластися на своїх гравців у потрібний момент.

ДІВА

2020 рік для Діви буде неабияк успішним. Ви будете повні сил та енергії, а також приведете себе у гарну фізичну форму. У червні на самотніх дів чекає турнірний роман, у серпні у вас відбудеться цікаве знайомство з іншими гравцями, які будуть вас мотивувати на перемогу. Більшість змагань вам доведеться відіграти першим поінтером. Але кілька важливих куль ви таки виб’єте. Імовірно це будуть ваші доленості каро.

ТЕРЕЗИ

На Терезів чекає цікавий етап у 2020 році. Ви давно задумувалися над власним бізнесом у петанку, тож, цілком ймовірно, що саме цього року вам випаде чудова нагода втілити свою справу в реальність. На початку року ви зацікавитеся новими змаганнями, про які чули не раз, але не наважувалися заграти. Ретельно підберіть собі команду. Ви можете виграти декілька комерційних турнірів і придбати собі нові кулі.

СКОРПІОН

Для Скорпіонів 2020 рік виявиться досить активним. Ви зміните команду. Найважливішим завданням для вас буде – подолання своїх страхів та переживань, що до тепер заважало вам отримати бажану перемогу. 2020 року ви таки зможете перемогди гравця, якому завжди програвали. Це стане початком нової успішної кар’єри у петанку. Усе залежить від вас.

СТРІЛЕЦЬ

На початку 2020 року у Стрільців назбирається багато планів. Астрологи радять обрати кілька пріоритетних змагань і поставити собі за ціль перемогти на них. Багато гравців будуть полювати на ваш стабільний поінт. Вам доведеться обирати між командою друзів та командою професійних гравців. Самотні стрілці на змаганні влітку зустрінуть свою половинку. Це буде кохання і ви зможете створити нову петанк-сім’ю.

КОЗЕРІГ

Козерогам у 2020 році варто приділити увесь вільний час тренуванням. Усі попередні роки ви грали інтуїтивно. Не змушуйте себе щось робити наодинці. Знайдіть собі петанкістів-однодумців і тренуйтеся разом. Наполегливі тренування дадуть плідний результат – ви зможете стати топовим гравців і на вас рівнятимуться інші. Астрологи радять козерогам більше підкручувати кулю під час тиру. Це дасть можливість робити каро.

ВОДОЛІЙ

Для Водоліїв 2020 рік буде неабияк успішним. Ви досягатимете успіху на усіх змаганнях. Ваша команда порадує вас неочікуваними рішеннями і тактичними новинками. Астрологи радять більше тренувати тир. Це допоможе набрати більше очків на ЧУ по тиру. Все в ваших реках.

РИБИ

Риби у 2020 році стануть менш емоційними і більш виваженими у тактичних рішеннях. Це покращить вашу результативність на змаганнях. Наприкінці весни очікуйте хороших результатів в усіх дисциплінах. Петанк – ваше все. У вас справжній талант. Поінт і тир вдаватимуться легко на будь-яких майданчиках. Астрологи радять поділитися своїм настроєм із командою, яка рівняється на вас.