Оголошується скликання позачергової Конференції, яка відбудеться 06.10.2023 року за адресою м. Вишгород, вул. Спаська, 25 – готельний комплекс “Вишеград”.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Обрання членів правління.
2. Обрання членів ревізійної комісії.
Related Articles
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Традиційні змагання з петанку “Святий Мартин” згідно з календарним планов Федерації петанку України відбулися в Мукачеві. Результати турніру 7 листопада 2020 року у дисципліні тет-а-тети Група А 1. Альона Колодій...
З нагоди святкування дня покровителя міста у Мукачеві пройшов IV турнір з петанку «Святий Мартин 2015». Змагалися гравці з України(Львів, Ужгород, Мукачево), Білорусі та США. Грали на майданчиках для петанку у парку «Перемога». Зіграли...
Учні 5-9 класів із приватного ліцею “Гірчичне Зерно” в Ужгороді разом із вчителем фізкультури вчилися гри в петанк у Боздоському парку. Діти опанували базові правила та техніку кидка кулі, після...