Учні 5-9 класів із приватного ліцею “Гірчичне Зерно” в Ужгороді разом із вчителем фізкультури вчилися гри в петанк у Боздоському парку.
Діти опанували базові правила та техніку кидка кулі, після чого провели міні-змагання і визначили призові місця.
Дякуємо вчителю фізкультури Олександру Матоляку за креативний підхід до навчання учнів у школі, за ініціативу та бажання знайомити дітей з різними видами спорту.
Тренінг проводили гравці петанк-клубу “Перший Закарпатський” Микола Горбаток, Ігор Сехін та Президент Федерації Петанку України Альона Колодій.
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Оголошується скликання позачергової Конференції, яка відбудеться 06.10.2023 року за адресою м. Вишгород, вул. Спаська, 25 - готельний комплекс "Вишеград". ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1. Обрання членів правління. 2. Обрання членів ревізійної комісії.
29-30 червня 2019 року в Києві пройшов Чемпіонат України з петанку. У Чемпіонаті могли брати участь тільки українські ліцензовані гравці. В цьому році взяли участь всі клуби України: Fair Play,...
Найбільший і найтрадиційніший турнір з петанку у Львові. Саме з Leopolis Cup в 2012 році почався петанк клуб Leopolis. Взяли участь петанкісти з Ужгорода, Мукачево, Харкова, Києва, Кракова, Коломиї, Івано-Франківська, Тернополя....