12-13 жовтня у Львові відбувся щорічний турнір «Кубок Львова», який цього разу організовував клуб «Зелені леви».
12 жовтня 14 учасників зіграли тети за швейцарською системою, 8 найсильніших гравців потрапили у групу А.
Переможцями турніру тетів стали:
Микола Дудюк – перше місце.
Олександр Труш – друге місце
Юлія Машаровська – третє місце.
13 жовтня зіграли 8 дуплетів кожен з кожним.
Найсільнішімі дуплетами стали:
Микола Дудюк, Володимир Стойко – перше місце.
Екхолм Джоні, Машаровська Юлія – друге місце.
Тетяна Гілладе та Пітер Гілладе – третє місце.
Головним арбітром змагань був Юрій Іваськевич.
На турнірі були представлені клуби «Зелені леви», Leopolis, Leofamily, «Чугайстер», учасники приїхали із українських міст – Мукачева, Черкас, Івано-Франківська, Копачинців, Києва – та Бельгії і Швеції, тому змагання можна вважати міжнародними.
Завдяки сонячній погоді ця петанкова зустріч у Львові була особливо затишною.
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
З 5 по 7 травня в Ужгороді пройшов міжнародний турнір з петанку Sakura-2017. Участь в турнірі взяли спортсмени з 15 країн: США, Бельгія, Франція, Данія, Румунія, Латвія, Литва, Естонія, Росія,...
Учетверте Федерація Петанку України взяла участь у Клубному Чемпіонаті Європи — Єврокап. Минулого року на Клубному Чемпіонаті України переміг харківський клуб «Таббі» і отримав можливість представити Україну і позмагатися із кращими...
Автори: Олег Косолапов, Світлана Кіприч «Не гальмуй, снікерсуй!» TEU-2020 (тети)⠀То була славна битва! Це перше, що мені спадає на думку, коли згадую про цей турнір. З одного боку, битвою його...