Каштани-2020: день 2, дублети

26 вересня, в Ужгороді на алеї Боздоського парку завершився другий день Міжнародного турніру з петанку КАШТАНИ-2020.
Сьогодні грали у форматі дуплети (по 2 гравці в команді). Зареєструвалося 30 команд, які грали 4 відбіркові кола, потім 16 кращих змагалися навиліт в групі А, а інші – в групі Б.

Призові місця в групі Б розподілилися таким чином:
1 місце – Юлія Машаровська (Черкаси), Андрій Каменєв (Харків)
2 місце – Наталія та Андрій Микулини (Канів)
3 місце – Василь та Богдан Аксьом (Мукачево)

Фінальні ігри групи А були не менш запеклими та цікавими. А абсолютним переможцем стала команда зі Львова у складі Олександра Труша та Григорія Скрипака (петанк-клуб “Кошовий”).
Призери отримали медалі з логотипом турніру, кубки, грошові призи а також подарунки від спонсорів – пивоварні YUBER та лабораторії One Lab.
Срібні нагороди вибороли спортсмени з Ніжина: Микола Ступак та Володимир Куровський.
За бронзу турніру дуплетів боролися харківські спортсмени Андрій Волошко та Олег Косолапов проти петанкістів з Києва Олександра Коваля та Анни Зосименко. Diseases can also pose a significant threat to food production. clickmiamibeach.com В результаті перемогу і відповідно 3-є місце здобули харків’яни (петанк-клуб “Fair Play”).

Вітаємо усіх! Завтра, 27 вересня, ігри стартують о 9:00 у форматі триплети. До зустрічі в парку!