Змагання з петанку “Святий Мартин” відбудуться в Мукачеві 7-8 листопада.
Традиційний дев’ятий петанк-турнір на честь покровителя міста пройде в мукачівському парку “Центральний” (парк Перемоги) у рамках загальноміських заходів.
Як повідомили організатори спортивної події – “Мукачівський петанк-клуб”, згідно з поданим до Федерації петанку України календарним планом, гратимуть тет-а-тети та дублети.
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Петанкіст року Володимир Сидоренко Дмитро Бугай Ліля Литвин, Владислав Несмянович, Бабяк Сергій, Альона Колодій Поінтер року Олег Косолапов Юлія Машаровська, Євген Рафальский, Ігор Сехін, Андрій Камєнєв, Владислав Несмянович, Владислав Годованець,...
Чемпіоном України з петанку у дисципліні тир став Павло Грибачов (Харків) 2 місце – Влад Несмянович (Харків) 3 місце – Маріо Пресутті (Київ) ? 38 учасників ?Дякуємо усім за гру! ? Побачимося...
Оголошується скликання позачергової Конференції, яка відбудеться 06.10.2023 року за адресою м. Вишгород, вул. Спаська, 25 - готельний комплекс "Вишеград". ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1. Обрання членів правління. 2. Обрання членів ревізійної комісії.