28 країн взяла участь в Чемпіонаті Європи, який приймало місто Мерсін(Туреччина).
В кваліфікації команди зіграли 5 кругів за швейцарською системою. 16 кращих команд продовжили змагатися за головний трофей, а команди з 17 по 28 місце розіграли Кубок Націй.
Там і там наступний етап проводився за однаковою схемою. Команди розбивалися на групи по 4 в кожній. В Чемпіонаті Європи в 1/8 вийшли по 2 команди з групи. В Кубку вісімка формувалася з кожної групи по дві команди +2 кращих з третіх місць.
Збірна України після кваліфікації потрапила в Кубок Націй. Де здобула третє місце. Це в перше в історії українського петанку здобуті медалі такого рівня.
В тирі Олександра Шевченко набрала 21 очко, що є досить пристойним результатом.
Результати всіх раундів і тиру можна переглянути на сайті Чемпіонату Європи www.cep-petanque.com.
![ewpc](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2014/10/ewpc.jpg)
Збірна України: Єлизавета Волкова, Олександра Шевченко, Петро Гойс(тренер), Людмила Федоришина, Eva Acsai
Чемпіонами Європи стала збірна Іспанії. Іспанція навіть зробили дубль, бо і в тирі найсильнішою була іспанка. Други місце за Данією, Бельгія та Німеччина — треті.
В Кубку націй перемогу здобула збірна Монако, вигравши у Швеції. Третє місце за Україною та Швейцарією.
Фотозвіт ЧЄ 2014. Туреччина. Мерсін
![10505455_754149504631005_5283033686003914099_n](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2014/10/10505455_754149504631005_5283033686003914099_n.jpg)
Related Articles
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Автори: Олег Косолапов, Світлана Кіприч Марафон під назвою «The best of the best» у самому розпалі. Цими вихідними трапилось декілька подій, про які варто розповісти. Турнір перейшов свій екватор —...
17-19 січня у Мальме відбувся перший турнір Sweden Invitational 2020. На запрошення організатора Андерса Ларсона у змаганні взяли участь дві гравчині національної збірної України — Олена Колодій та Анна Зосименко....
Підготовка до Клубного Чемпіонату України з петанку 2022 року у повному розпалі! Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради: “ Петанк – спортивна гра, яку, можливо, незабаром можна буде пограти на ужгородському...