Турнір «The best of the best» — підсумки другого тижня

Автори: Олег Косолапов, Світлана Кіприч

Марафон під назвою «The best of the best» у самому розпалі. Цими вихідними трапилось декілька подій, про які варто розповісти.

Турнір перейшов свій екватор — 189 матчів, а загалом зіграно 226 із необхідних 378 ігор. Усі 28 гравців добре почуваються та готові зіграти всі необхідні ігри. Більшість уже відіграла половину матчів, а декілька спортсменів уже вийшли на фінішну пряму.  Однак, змагатися продовжують уже 27 петанкістів, оскільки єдина гостя цього турніру, Юлія Машаровська, знову в центрі уваги, бо вже закінчила турнір, відігравши у неділю, 9 лютого, останній матч, тобто загалом 27 матчів за 4 дні, що є рекордом турніру! Результат її «першого млинця» непоганий: 11 перемог та 16 поразок. Багато хто вже привітав Юлію з гарною грою, завершенням марафону та гідним результатом. Це було сміливе рішення та гарне виконання!  Харків’яни завжди раді бачити Юлію вподовж зими на нових турнірах на своїх теплих майданчиках!

Декілька слів про враження від турніру загалом. Жодного зауваження або претензії з приводу дотримання правил ще не було. За традицією, вболівальники підтримують «слабших» або дівчат у їхніх іграх проти хлопців.

Тепер трохи статистики.
У турнірі залишився один гравець без жодної поразки (12:0). Це Маруан Ассрар. Не зважаючи на те, що попереду ще багато ігор, Маруан на даний момент є основним претендетом на звання «Best–2020»! Поки що найсильніший супротив йому, як не дивно, створили дівчата Світлана Кіприч (12–13) та Ліза Волкова (10–13). Слід зазначити, що цьогоріч Маруан обрав більш обережну тактику в іграх, порівняно з минулим роком.

Турнір має ще одну особливість — приміряти на лідерів етапів «бузкову майку лідера». Оскільки Маруан — майбутній лікар, то йому «видали» бузковий халат.

Попереду ще багато важливих та цікавих матчів. У групі лідерів ще Андрій Каменєв (14–2), Владислав Несмянович (13–2) та вже традиційно Павло Грибачов (17–3). Ігри цієї групи між собою та, звісно ж, із Маруаном викликають найбільшу цікавість у шанувальників та вболівальників цього турніру. Крім того, будь-яка гра, особливо за участі лідера, може стати сюрпризом, що вже неодноразово спостерігалося.
Серед дівчат лідерку поки що визначати зарано.

За декілька днів чекайте новини з передостаннього тижня «довгих тетів» та гляньте, які незвичайні вболівальники з’явились у цього серійного турніру.

Дивіться прямі трансляції з зимових майданчиків клубу «Fair Play» на сторінці клубу в мережі Facebook!

Загальні проміжні результати та проміжні результати серед жінок (клацніть на табличку, щоб побачити в повному розмірі):

Загальні проміжні результати
Проміжні результати серед жінок

Фото: Олег Косолапов, Анна Безродна