Стали відомі дати і місця проведення Чемпіонатів України з петанку 2020 року.
ЧУ у форматі триплети черед жінок та чоловіків а також ЧУ з тиру відбудеться 11–12.04.2020 року у Львові. Традиційним місцем проведення будуть майданчики біля Порохової вежі. Також планується організація резервних критих майданчиків у спорткомплексі СКА (вул. Клепарівська, 39а).
ЧУ у форматі чоловічі й жіночі дублети, чоловічі й жіночі тет-а-тети та дублети-міксти відбудеться 27–28.06.2020 року в Ужгороді. Розташування майданчиків стане відомим дещо пізніше.
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Вже вп’яте в Копачинцях пройшов фесиваль петанку «Каньйон». Цього року кількість гостей менша ніж попередні роки та географія аж ніяк не звузилася. Хоч і невелики та все ж делегації, а...
Львівський спортивний клуб “Кошовий” розробив пам’ятку для бажаючих навчитися грати в петанк. Ласкаво просимо до нашої спортивної сім’ї! Федерація петанку України рада усім бажаючим! #petanque #petanqueua #ФПУ
7-9 серпня в Харкові провели VII Міжнародний турнір SLOBODA CUP 2020.Зазвичай на змагання з'їжджаються до сотні спортсменів з усієї України та безліч команд іноземних петанкістів. Цьогоріч боротьба з COVID-19 внесла...