У Ніжині провели змагання з петанку
Грали на щойно зроблених майданчиках
Організатори: Микола Ступак та СПОРТ ДЛЯ ВСІХ
Захід відбувся з приводу святкування дня фізичної культури і спорту
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
Федерація петанку України вітає переможців та усіх учасників змагань
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
Дякуємо організаторам!
Related Articles
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Петанк в Україні почали грати ще на початку 2000-х в Києві та Ужгороді. Згодом, коли цей вид спорту, родом з Франції, почав залучати все більше і більше гравців, — сформувалася...
В Ужгороді відбувся міжнародний традиційний турнір із петанку «Каштан-2021» В Ужгороді у Боздоському парку протягом трьох днів відбувалися ігри традиційного міжнародного турніру з петанку «Каштан-2021». Всього участь у турнірі взяли...
27 вересня, в Ужгороді на алеї Боздоського парку завершився Міжнародний турнір з петанку КАШТАНИ-2020. Nature News відвідали цей міжнародний турнір.Сьогодні грали у форматі триплети (по 3 гравці в команді). Зареєструвалося...