Кожний спортивний клуб дбає про підвищення кваліфікації своїх спортсменів. Не виняток і наймолодший львівський клуб Федерації петанку України – “Кошовий”.
30 жовтня Дмитро Бугай, гравець петанк-клубу “Київ”, багатократний ЧЕМПІОН УКРАЇНИ з петанку, учасник Чемпіонатів Європи та світу навідався до Львова для того, щоб провести для кошових триденний тренінг з петанку.
У перший день навчань розглянули основи тактики, важливість ментальної складової гри та проаналізували методи персональних тренувань та їх оцінювання.
Другий та третій дні безпосередньо тренувались на майданчиках – ознайомилися з різними вправами для тиру та поінту, провели ігри з оцінкою статистики кожного грача.
Дмитро персонально попрацював із кожним учасником тренінгу над технікою та мотивацією.
Дякуємо Дмитру Бугаю за те, що поділився знаннями та досвідом, дав корисні поради та підібрав методи роботи над собою.
Кошові: “Засновуючи клуб, ми ставили для себе навчання у пріоритет – можливість спільно розвиватися та досягати не лише індивідуальних, а й клубних цілей; робити разом те, що складніше дається поодинці. І розпочали цю лінію розвитку з дуже якісного тренінгу Дмитра”.
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Чемпіоном України серед клубів став петанк-клуб "Ужгород" Друге і третє місця - харківські клуби "Таббі" та "Чесна гра" відповідно Ужгородський клуб став чемпіоном уперше в історії українського петанку Загалом змагалися...
2 лютого 2020 року відбулися Загальні збори Закарпатської Федерації петанку. Головним питанням було проведення в Ужгороді Чемпіонату України з петанку у форматі чоловічі та жіночі дублети, чоловічі та жіночі тет-а-тети...
Федерація петанку України визначилася з місцем і датою проведення українського відбору на EuroCup-2016. Пройде відбір 16 квітня в Харкові. На участь у відборі зареєструвалося три петанк клуби: Київ, Київ Leopolis, Львів...