Дата Турнір Формат Місце/Місто/Країна Доступ
лютий
1-28 The best of the best I Харків відкритий
1-28 Чемпіонат села Копачинці I Копачинці відкритий
березень
30 Турнір пам’яті В.Гвоздьо II Мукачево відкритий
квітень
13 Shevchenko Cup III Івано-Франківськ відкритий
20-21 Французька весна III Івано-Франківськ відкритий
травень
2-5 World Championships – Singles, Doubles, Mixed Doubles Алмерія, Іспанія чемпіонат
3-5 Сакура I, II, III Ужгород відкритий
Харків відкритий
18 Чемпіонат Івано-Франківської області з петанку I Стрільче ліцензія
18 Centrope Cup Austria III Австрія ліцензія
25-26 День Народження Fair Play: sm II, I, tir Харків відкритий
25-26 Паланок I, II Харків відкритий
26 Люберонцы в ХА sm Чинадієво відкритий
Срібний Татош sm Мукачево відкритий
червень
1-2 Leopolis Cup II, III Львів відкритий
1 Centrope Cup Czech Republic III Чехія ліцензія
15 Centrope Cup Poland III Польща ліцензія
16 8 турнір ЗМІ «Залізна новина» III Харків відкритий
29 Чемпіонат України III ліцензія
30 Чемпіонат України I ліцензія
29 Centrope Cup Hungary III Угорщина ліцензія
липень
8 Івана Купала sm Копачинці відкритий
Фестиваль петанку в Живці I, II, III Живець, Польща відкритий
25-28 EuroCup Qualification Groups чемпіонат
Rose July Cup II, III Черкаси відкритий
серпень
3-4 ІІІ фестиваль петанку «Каньйон» II, III Копачинці відкритий
16-18 Sloboda I, tir, II,II Харків відкритий
24 Кубок Харкова II Харків відкритий
24 Centrope Slovakia III Словаччина ліцензія
25 Кубок Незалежності III Харків відкритий
вересень
Клубний чемпіонат України Харків ліцензія
Чемпіонат України по тиру tir Харків ліцензія
30 Centrope Cup Slovenia III Словенія ліцензія
16-18 EC: Triples – Veterans III Албена, Болгарія чемпіонат
19-22 EC Triples – Men and Precision Shooting III, tir Албена, Болгарія чемпіонат
22 3Dcup III Харків відкритий
27-29 Каштани I, II, III Ужгород відкритий
жовтень
3-6 EC: Triples – Espoirs (Men & Women) I Saint-Pierre-lès-Elbeuf, Франція чемпіонат
12-13 Кубок Львова I, II Львів відкритий
листопад
9-10 Святий Мартин II, III Мукачево відкритий
EC Triples — Women, EC Precision Shooting III Пном-Пен, Камбоджа. чемпіонат
29-31 EuroCup Finals Saint-Yrieix-sur-Charente, Франція
грудень
1 EuroCup Finals Saint-Yrieix-sur-Charente, Франція чемпіонат
4-5 TEU-2019 I, II Saint-Yrieix-sur-Charente, Франція чемпіонат