Trophees de l’elite d’Ukraine 2020 (дублети) — результати

Автори: Олег Косолапов, Світлана Кіприч

«Усім по помилці» TEU-2020 (дублети)

Я не сумнівався в тому, що боротьба буде наполегливою і претендентів на перше місце буде багато. Без поразок пройти весь турнір не вдалося жодній команді.

Як виявилося, перемоги можна було сподіватися лише з одним прогрушем. І з таким завданням впоралася тільки одна команда — Андрій Каменєв (чемпіон попереднього дня в тетах, якщо хтось забув) у дублеті з Дмитром Бугаєм. Because some medicines http://drugstore-catalog.com/ are developed primarily to prevent a certain disease, they often are tested with patients who already
The British Columbia Poison Centre has received reports of 96 cases of alleged liquid ecstasy between 2010 and 2013, according to a B. Впоралися не без зусиль, адже окрім поразки команді Андрія Волошка та Олександра Коваля, було ще кілька “нервових” матчів, особливо в грі проти дублету Олександра Труша та Олександра Рослова. Проте вони впоралися і відстояли звання чемпіонів, завойоване в цьому ж турнірі минулоріч. Відмінний результат дублету й окремо Андрія Каменєва — два перші місця.

На друге і третє місце претендували три команди, що мали за собою по дві поразки. За різницею очок другим став дублет Владислава Несмяновича та Валентина Лемешевського. 3-тє місце Валентина в тетах і 2-ге в дублетах є також хорошим результатом.

Клацніть на фото для збільшення

На жаль, не приїхали Маріо Прессуті з Олександром Заломайкіним. Їх рішення, звісно, зрозуміле, оскільки зараз ненайкращий час для подорожей. Ну і ми в захваті від гостей зі Львова (Максим Фінько, Вероніка Фінько, Олександр Труш і Олександр Рослов). Круто, що зважилися і круто, що не передумали! Чекаємо знов і не тільки їх — ми завжди раді всім гостям.

Також дякую Дмитру Бугаю й Олександру Ковалю за те, що вони регулярно відвідують Харківські турніри.

Тим часом ми чекаємо всіх на довгих тетах у лютому — «The Best …»

До зустрічі!