Турнір з петанку “Спонтанні Дублети” заграли в Харкові сьогодні, 11 жовтня. Назва говорить сама за себе. Змагання не планували заздалегідь, проте петанк – спорт, який дозволяє зібратися і заграти змагання просто так, коли є бажання, бо петанк – це не лише серйозний спорт, а й дружня атмосфера і гарний настрій. Це спосіб життя і особливе мислення.
Спортсмени готові грати цілий день, а фінальні ігри, що часто буває, відбуваються вже після заходу сонця. Витривалість – важливий елемент підготовки спортсменів. Організатором змагань є Дмитро Мезєв, президент місцевого харківського петанк клубу “Таббі”. Дякуємо за прекрасну ініціативу тримати наших спортсменів у формі навіть між плановими іграми.
12 команд дуплетів!
Переможці спонтанно турніру:
1 місце Грибачов Павло, Годованець Влад
2 місце Безродна Анна, Волошко Андрій
3 місце Малахов Руслан, Мезев Дмитро
4 місце Дегтярьова Світлана Дегтярьов В’ячеслав, Косолапов Олег
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
6 червня в Ужгороді відбувся відбір на Чемпіонат Європи серед жінок. На відбір заявилося дві команди: Олена Колодій (Ужгород), Валентина Вторая (Ужгород), Олександра Кузьма (Ужгород), Наталія Бурна (Київ). Тренер Joop...
Тет-а-тет 28 листопада в Харкові відбудуться змагання найсильніших спортсменів згідно з рейтингом Федерації петанку України. Організатор змагань – Олег Косолапов. Гратимуть два тури. У першому турі гравці розподілені на 4...
На цих вихідних відбувся перший відкритий Кубок Івано-Франківська з петанку! 1 місце — Володимир Стойко (клуб "Леополіс"), Микола Дудюк (клуб "Зелені леви");2 місце — Іван Паламарчук, Василь Попадюк, Олег Ступар...