Сьогодні, 11 жовтня, почесний президент Федерації петанку України Петро Гойс започаткував турнір UNGVAR-2020.
Він націлений популяризувати петанк, тому грається за системою супермеле (коли в одній команді один досвідчений гравець і один новачок. В кожному наступному колі петанкісти з більшою кількістю перемог грають в дуплеті з тим, у кого їх менше і т.д.)
І найголовніше! Призовий фонд – набори закарпатської крафтової продукції ? Загалом зареєструвалося 20 чоловік, грали 5 кіл.
У результаті трійка переможців визначилася така: І місце – Альона Колодій (5 перемог, різниця очків +17) ІІ місце – Петро Гойс (4 перемоги, різниця очків +32) ІІІ місце – Ігор Заславський (4 перемоги, різниця очків +31)
Загалом участь у змаганнях взяли три закарпатські спортивні клуби: “Перший Закарпатський”, “Ужгород”, “Мукачівський петанк клуб” та нові гравці, потенційні спортсмени гри в петанк.
Вітаємо призерів і чекаємо наступного року петанкістів з усієї України на новий вже традиційний турнір!
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
? 19 вересня у Львові пройшов Чемпіонат України 2020 з петанку серед чоловіків (триплети).Участь у змаганні взяли спортсмени з Копачинець, Мукачева, Ужгорода, Львова, Івано-Франківська, Києва, Черкас, Харкова та Ніжина. Загалом зіграли...
Третій випуск «Український петанк: підсумки місяця». В кінці кожного місяця збираємо усі турніри, які відбулися в цьому місяці, як в Україні так і за кордоном участь в яких взяли українці, а також...
26 вересня, в Ужгороді на алеї Боздоського парку завершився другий день Міжнародного турніру з петанку КАШТАНИ-2020.Сьогодні грали у форматі дуплети (по 2 гравці в команді). Зареєструвалося 30 команд, які грали...