Чемпіонат Світу з петанку серед чоловіків у дисципліні триплети й тир — МОЖЛИВІ ЗМІНИ

Чемпіонат світу з петанку чоловічих триплетів та тиру під питанням. Змагання мають відбутися 16 19 липня в Швейцарії. На офіційному сайті змагань повідомили, що наразі ситуація така, що остаточне рішення про проведення Чемпіонату зможуть оголосити лише в на початку травня. До того часу буде більш чітка картина з вірусом COVID 19. Оригінал повідомлення можна переглянути за посиланням або на сторінці турніру:

Наразі оргкомітет ще не прийняв жодного рішення про скасування він продовжує роботу в надії на майбутнє покращення ситуації. Ми чекаємо на розпорядження місцевих органів влади та вказівок від Міжнародної федерації петанку та провансальської гри, з якими підтримуємо постійну комунікацію, до 20 квітня, з тим, щоб оголосити рішення на початку травня.

Нагадуємо: Федерація Петанку України наразі не може провести відбіркові ігри і визначити збірну, яка представить Україну на Чемпіонаті світу з петанку. За результатами Чемпіонату Європи українські спортсмени не пройшли кваліфікацію на Чемпіонат Світу. Дві сходинки відділяє наших спортсменів від участі. За умови відмови двох збірних Україна таки зможе взяти участь у Чемпіонаті. Отже, наразі чекаємо рішення організаторів. Відтак, обиратимемо збірну України.

Федерація Петанку України наполегливо рекомендує дотримуватися відповідних правил поведінки у зв’язку із введенням в країні режиму надзвичайної ситуації.
Будьте здорові!