Чемпіонат Світу з петанку серед чоловіків у дисципліні триплети й тир — ПЕРЕНЕСЕНО

Як повідомили у Міжнародній Фередації Петанку (FIPJP), Чемпіонат Світу з петанку серед чоловіків у дисципліні триплети й тир перенесено на наступний рік. Оригінал повідомлення можна переглянути за посиланням.

Під час відеоконференції, що відбулася в цю суботу, 11 квітня, в присутності Крістіана Косанді, президента Організаційного комітету ЧС в Лозанні 2020 року, Виконавчий комітет FIPJP прийняв рішення перенести Чемпіонат Світу з петанку серед чоловіків у дисципліні триплети й тир, запланований на 1619 липня 2020 року в Пріллі-Лозанні.

Беручи до уваги численні невизначеності, які виникають внаслідок поширення пандемії COVID19, ми прийняли одноголосне рішення перенести це змагання на 1519 липня 2021 року.

Нагадуємо: Федерація Петанку України наразі не може провести відбіркові ігри і визначити збірну, яка представить Україну на Чемпіонаті світу з петанку. За результатами Чемпіонату Європи українські спортсмени не пройшли кваліфікацію на Чемпіонат Світу. Дві сходинки відділяє наших спортсменів від участі. За умови відмови двох збірних Україна таки зможе взяти участь у Чемпіонаті. Отже, наразі чекаємо рішення організаторів. Відтак, обиратимемо збірну України.

Федерація Петанку України наполегливо рекомендує дотримуватися відповідних правил поведінки у зв’язку із введенням в країні режиму надзвичайної ситуації.
Будьте здорові!