Турнір «The best of the best» — підсумки першого тижня

Автори: Олег Косолапов, Світлана Кіприч

25 січня у Харкові розпочався 6-й щорічний (із 2015 року) турнір «The best of the best» у форматі тет-а-тет. У турнірі зареєструвалися 28 гравців, що знову побило минулорічний рекорд. Кожен гравець зіграє 27 ігор за регламентом «кожний з кожним», тобто попереду 378 матчів. Триватиме турнір аж до 29 лютого, тож серед постійних учасників цього турніру він проходить під назвою «довгі тети».

Зазвичай до першої столиці України для участі в такому масовому, як для зими, заході приїздить декілька гостей із інших міст і навіть країн, проте цьогоріч таким єдиним гостем стала гравчиня з Черкас Юлія Машаровська. Це дуже потішило харків’ян, які вже змирилися з тим, що буде битва «серед своїх». Разом із Юлією у турнірі беруть участь ще 8 дівчат, майже третина, тому цьогоріч найкраща з них отримає приз, задля підвищення мотивації та жаги до перемог на рівних умовах із чоловіками.

У перший уікенд турніру зіграли 48 ігор. Героєм цих днів стала саме гостя Юлія, оскільки осилила найбільшу кількість матчів — 17! Звісно, імовірно, комусь із її суперників пощастило, оскільки зіграти таку кількість ігор без зниження результативності неможливо. Відзначив свою першу перемогу і найменший гравець–юніор Матвій Несмянович, у квітні йому виповниться лише 7 років, але він уже доволі поважний гравець — як за якістю гри, так і за поведінкою на майданчику. Попри вік, Матвій уже на рівних із дорослими проводить свої ігри.

Серед несподіванок — перша поразка минулорічного чемпіона цього турніру Павла Грибачова. Виграючи 10–2 у Андрія Буслика, він «втратив свою гру» й поступився Андрію з рахунком 12–13. А може це Андрій знайшов якусь секретну зброю проти Павла, який у перших двох іграх видав серію із 14 результативних тирів, з «каро» більше ніж у 50 % випадків (подібне можна було спостерігати тільки у виконанні Дієго Ріцці в півфіналі Чемпіонату Європи!).

Наступні ігри пройдуть у середу 29 січня. Дивіться прямі трансляції з зимових майданчиків клубу «Fair Play» на сторінці клубу в мережі Facebook!

Проміжні результати (клацніть на табличку, щоб побачити в повному розмірі):