18 квітня, в Ужгороді у парку навпроти Совиного Гнізда Федерація петанку України започаткувала новий турнір «Sakura-preview».
Участь у змаганні взяли, як досвідченні спортсмени, так і новачки. Для комфортної гри і рівних можливостей форматом турніру було обрано — дуплети супермелле.
Перше місце з максимальною кількістю перемог здобула ужгородка Олександра Кузьма.
ІІ місце — Ігор Заславський, ІІІ місце — Олександра Шевченко.
Змагання провели в рамках відзначання традиційного загальноміського свята «Сакура-фест».
Related Articles
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
17-19 січня у Мальме відбувся перший турнір Sweden Invitational 2020. На запрошення організатора Андерса Ларсона у змаганні взяли участь дві гравчині національної збірної України — Олена Колодій та Анна Зосименко....
Петанкіст року Володимир Сидоренко Дмитро Бугай Ліля Литвин, Владислав Несмянович, Бабяк Сергій, Альона Колодій Поінтер року Олег Косолапов Юлія Машаровська, Євген Рафальский, Ігор Сехін, Андрій Камєнєв, Владислав Несмянович, Владислав Годованець,...
Як повідомили у Міжнародній Фередації Петанку (FIPJP), Чемпіонат Світу з петанку серед чоловіків у дисципліні триплети й тир перенесено на наступний рік. Оригінал повідомлення можна переглянути за посиланням. Під час...