Дмитро Бугай та Альона Колодій представлять Україну на Чемпіонаті Європи

В 2016 році відбудеться Чемпіонат Європи з петанку тет-а-тет серед чоловіків та жінок. Представники України, які поїдуть на чемпіонат визначилися 9 жовтня в Ужгороді. Переможцем серед чоловіків став спортсмен Київського петанк-клубу Дмитро Бугай, а серед жінок — спортсменка петанк-клубу «Ужгород» Альона Колодій.

В чоловіків за право представляти країну змагалося 15 спортсменів. Після 4 кіл за швейцарською системою, перші чотири місця розіграли півфінали і фінал. Фінал грали до двох перемог із врахуванням зустрічі в «швейцарці». Маючи одну перемогу над Миколою Дудюком, ще однією у фіналі Дмитро Бугай здобув право зіграти на чемпіонаті Європи.

Шість жінок спочатку зіграли за коловою системою кожна з кожною, а потім дві найкращі зіграли фінальні ігри до двох перемог із врахуванням уже зіграної. І на відмінув від чоловіків, фінал у жінок був з інтригою — Марія Мостова програвши Альоні Колодій в групі, виграла гру у фіналі. В останній грі перемога була за Альоною, яка і представить Україні на Чемпіонаті Європи.

Результати відбірних ігор на Чемпіонат Європи з петанку 2016 тет-а-тет чоловіки і жінки.