Podval Winter Cup 2020 — петанк-турнір у форматі супермеле

Автори: Андрій Каменев, Анна Безродна

12 січня в клубі «Таббі» відбувся перший цього року турнір.

Супермеле — це формат, що дозволяє набратися досвіду від гравців із різним стилем гри, мисленням і характером. Завдяки цьому можна звернути увагу на певні нюанси петанку, які ми не помічаємо, граючи зі своїми «традиційними» партнерами. Так можна зацікавити новачків і дати їм відчути себе сильними та важливими.

«Нарешті можна пограти собі на втіху», — ця фраза Павла влучно описує турнір. У цьому і є суть супермеле, бо це максимально «фановий» формат гри. Але багато гравців відчули цього дня емоції серйозного турніру…

На турнір зареєструвалася максимально можлива кількість бажаючих — 24 учасники. Серед гравців були представники «Таббі», «Fair Play», «Харків» і гравці без клубів. Приємно було бачити тих, хто давно не з’являвся на майданчиках — Машу Мостову, Дмитра Невальоного, Наталю Геремінович. Тішить, що люди не забувають те неповторне відчуття, яке дарує вдало кинута куля. Приємно бачити, що петанк стає все більш сімейним видом спорту/дозвілля. Гравці долучають своїх партнерів і дітей, запалюють їх своїм ентузіазмом.

Почали, як і планували, об 11:01 — усі 24 гравці прийшли вчасно, пролунав свисток. C’est parti! Відіграли 6 раундів із лімітом у 50 хвилин + кошонет. Навіть у такому легкому форматі багато ігор закінчувалися з рахунками близькими до 5:6.

Жеребкування складів команд проводила комп’ютерна програма, таким чином, турнір був максимально чесним та об’єктивним. І, хоч результати можуть здаватися несподіваними, це петанк, і саме за несподіваність ми дуже любимо цю гру. З іншого боку, коли граєш грамотно та впевнено, можна виграти супермеле без виправдовувань «мені пощастило (не пощастило) з командою». Перше місце Павла є яскравим підтвердженням цього.

Ось
вони, переможці першого українського турніру 2020 року.

1. Павло Грибачов (6 перемог)
2. Тетяна Несмянович (6 перемог)
3. Дмитро Невальоний
4. Світлана Дегтярьова
5. Сергій Сєріков
6. Тамара Чикало

Усі гравці отримали масу задоволення, а переможці ще й призи.
Грайте у петанк!

Усі результати можно побачити на порталі за посиланням: http://portal.petanque.org.ua/tournament/208