Каштани-2020: день 1, тет-а-тет

Сьогодні, 25 вересня, в Ужгороді на алеї Боздоського парку стартував Міжнародний турнір з петанку КАШТАНИ-2020.
Зазвичай традиційні змагання збирають більше ста спортсменів з понад 15 країн, проте цьогоріч через закриті кордони учасниками стали лише ті петанкісти, які проживають на території України.

У перший день грали у форматі Тет-а-тет. Зареєструвалося 44 спортсмени з Харкова, Києва, Ніжина, Львова, Черкас, Івано-Франківська, Ужгорода, Мукачева, а також по одному представнику з Данії, Марокко та Бельгії.

Грали 4 відбіркові кола, після яких 16 найкращих петанкіста продовжили змагатися в групі А за олімпійською системою навиліт. Інші ж зіграли 4 кола в групі Б.
В результаті переможцем турніру став львівський спортсмен Володимир Стойко (львівський петанк клуб “Леополіс”), срібло дісталося петанкісту з Харкова (клуб “Fair Play”) Андрію Волошко, а бронзу здобув Петро Гойс з Ужгородського петанк-клубу.

Трансляцію фінальної гри дивіться на Сторінці Федерації петанку України за посиланням:

А призові місця в групі Б розподілилися так:
1 місце – Peter Gillade (Ужгородський петанк-клуб)
2 місце – Василь Аксьом (Мукачівський петанк-клуб)
3 місце – Rouayi Morad (петанк-клуб “Кошовий”, Львів)

Завтра, 26 вересня, ігри у форматі дуплети стартують о 9:00. Чекаємо усіх на майданчиках. Нехай переможе сильніший!