Працівники французьких компаній грали в петанк у Києві

Зареєструвалося 20 триплетів. Тренера Ксавьє Палізаррі та Сергій Денисенко ознайомили гравців із правилами гри. Обслуговували змагання: головний суддя країни Андрій Волошко, а також представники петанк-клубу «Київ» Анна Зосименко, Дмитро Бугай, Сергій Жуковський на чолі з Президентом клубу Олександром Заломайкіним. Перекладачем працювала представниця клуба Ольга Маляренко, яка також грала у команді від магазина «Ашан».

Гравці змагалися, виборюючи кожну кулю, кожне очко у суперників. Паралельно грі учасники проходили навчання з тиру. Турнір вийшов дуже дружнім, тепли, азартним. Організатори вже запланували повторити це свято французької гри наступного року, що зробить ці змагання традиційними. День закінчився нагородженнями переможців у групах А та Б.

В нашій країні петанк активно завойовує прихильників, а для сучасної Франції ця гра – таке ж національне надбання, як Ейфелева вежа або «Марсельєза». На батьківщині спорту ним займаються майже 17 мільйонів французів. Розглядається навіть можливість включити петанк до програми Олімпійських ігор 2024.

Дякуємо нашим партнерам Lillet, Pernod Ricard, Auchan, L’Occitane, Décathlon. Змагання відбулися під егідою Федерації петанку України та CCI France Ukraine.