Федерація Петанку України відмінила усі змагання на період карантину, в тому числі і Чемпіонат України з петанку серед триплетів та тир, що мав відбутися 11-12 квітня у Львові.
Усі Чемпіонати України ми зможемо провести, коли це буде безпечно.
ФПУ закликає не проводити спільні тренування та дотримуватися інструкцій для запобігання зараженню.
ФПУ діє згідно з Законами України та правилами FIPJP i CEP.
Бережіть себе!
Related Articles
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
З нагоди святкування дня покровителя міста у Мукачеві пройшов IV турнір з петанку «Святий Мартин 2015». Змагалися гравці з України(Львів, Ужгород, Мукачево), Білорусі та США. Грали на майданчиках для петанку у парку «Перемога». Зіграли...
Традиційні змагання з петанку “Святий Мартин” згідно з календарним планов Федерації петанку України відбулися в Мукачеві. Результати турніру 7 листопада 2020 року у дисципліні тет-а-тети Група А 1. Альона Колодій...
Традиційний петанк-турнір "Каштан" відбудеться в УжгородіЗавжди, вже протягом 13 років, це був міжнародний турнір, який збирав петанкістів із 12-15 країн світу. Цього року через COVID-19 гратимуть українці та іноземці, які...