26 апреля петанк-клуб «Fair Play» провел первый турнир уличного сезона — «Coupe de la Provence». Турнир был спонтанным, поэтому многие игроки клуба не смогли принять в нем участие — ушли в походы, сплавы, горы, норы и в прочие активности.
![Coupe de la Provence](https://petanque.org.ua/wp-content/uploads/2015/05/Coupe-de-la-Provence.png)
Особливістю турніру був спеціальна номінація для новачків, а таких було аж три триплети. Coup de grâce найкращі серед новачків, які вже не новачки.
Related Articles
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Україну представляли: Анна Зосименко (Київ), Мар’яна-Христина Семенів (Львів), Валентина Сліж та Альона Колодій (Ужгород). Тренером був Давід Нуро, головою делегації Андрій Волошко. 27 вересня була кваліфікація з тиру. Мар’яна-Христина Семенів...
Четвертий турнір із серії турнірів Великої тарілки. Особливість серії в тому, що кожен її турнір має бути комусь присвячений. Людина, якій присвячується турнір має мати відношення або до Львова або до...
Щорічний турнір з петанку «3DCUP 2020» відбувся у Харкові 20 вересня. Кубок традиційний та перехідний. Змагання включені до календарного плану Федерації петанку України. Їх проводить Дмитро Мезєв вже п’ятий рік...