Чемпіонат Європи з петанку 2018

Україну представляли: Анна Зосименко (Київ), Мар’яна-Христина Семенів (Львів), Валентина Сліж та Альона Колодій (Ужгород). Тренером був Давід Нуро, головою делегації Андрій Волошко.

27 вересня була кваліфікація з тиру. Мар’яна-Христина Семенів виступала під номером 33. Українка набила 11 балів (3 бали на першій вправі «вибити кулю» на дистанції 8 метрів, каро (5 балів) на другій вправі «куля за кошонетом» на дистанції 6 метрів та 3бали на вправі «куля за кулею» на дистанції 6 метрів). Прохідний був 16 балів. Ми не пройшли кваліфікацію із 24 місця.

28 вересня було 5 ігор швейцарки. За результатами жеребкування Україна мала першу гру технічну перемогу, проте нульовий бухольц. Отже, вигравати треба було не лише ще дві гри, а й заробляти бухольц, так як одна команда з трьома перемогами і з найнижчим бухольцем не проходила у 16-ку.

Друга гра була проти Шотландії. Вона закінчилася перемогою для України із рахунком 13:4.

На третьому колі Україна грала проти Німеччини і програла з рахунком 13:10.

Четверта гра була проти Бельгії і закінчилася поразкою України з рахунком 13:4.

П’ята гра була проти Латвії. Українки, розуміючи, що права на програш більше немає, одержали перемогу із рахунком 13:7. Саме ця перемога, а також хороший бухольц від топових команд Німеччини та Бельгії допомогли нам потрапити до 16-ки найкращих країн Європи з 12-го місця. You won’t even clickmiamibeach.com notice the delay in your account balance, and you’ll be able to claim some of your winnings quickly.

29 вересня грали бараж по групах.

У групі з Україною потрапила Туреччина, Бельгія та Ізраїль.

Ми розуміли, що увійти у 8-ку кращих можна лише з двома перемогами, отже шансів на поразку практично немає.

Перша гра проти Ізраїлю закінчилася перемогою для наших гравчинь з рахунком 13:8. У другій парі команд виграла Бельгія. Отже ми знову грали з бельгійськими спортсменками. Проте, цього разу нам вдалося розіграти реванш і Українські спортсменки не дали жодного бала суперникам. Ми виграли 13:0 та пройшли до 8-ки найсильніших Європи.

30 вересня ми грали проти Німеччини та програли з рахунком 13:4. Однієї гри не вистачило до медалі. Проте, це рекорд! Україна за всю історію участі у Чемпіонатах з петанку не посідала таку високу сходинку. Ще 5 роки тому ми займали місця в кінці списку. Потім, у Туреччина у 2014 році посіли третє місце Кубку Нації, у 2016 році у Братиславі Дівчата зайшли у 16-ку кращих. А от сьогодні ми вже на 7 місці. Прогрес різкий, так тримати.

Усі результати ігор за посиланням на сайті Європейської федерації петанку www.cep-petanque.com