Цими вихідними в Києві пройде чемпіонат України з петанку. Участь в чемпіонаті візьмуть 36 петанкістів, які представляють 6 петанк клубів з Ужгорода, Мукачево, Львова, Харкова і Києва.
В суботу 12 команд побореться за чемпіонство в триплетах(по три гравці в команді). Команди поперднім жеребом розділені на дві групи і зіграють кожна з кожною. По дві кращі команди виходять у півфінал. Результати жеребу триплетів.
А в неділю 24 гравці змагатимуться за індивідуальне чемпіонство — тет-а-тет. Гравці розділені на чотири групи по шість гравців. З кожної групи кращі 2 гравці виходять в плей-офф. Результати жеребу тет-а-тет.
Для тих, хто не вийшов з групи буде розіграно додатковий турнір «Кубок міст».
Федерація петанку України запрошує усіх бажаючих відвідати чемпіонат України з петанку.
Місце проведення: вул. Петровского 1, Філія ДФСК «Локомотив».
Триплети
20 червня, субота
Початок 9:30
Тет-а-тет
21 червня, субота
Початок 9:30
Related Articles
Тут можна знайти більшість статей українских ЗМІ про Федерацію Петанку України з 2007 року до сьогодні. 11.11.2019 Петанк на уроці фізкультури: в одній зі шкіл Ужгорода спробували нововведення (ВІДЕО) https://www.0312.ua/news/2569417/petank-na-uroci-fizkulturi-v-odnij-zi-skil-uzgoroda-sprobuvali-novovvedenna-video...
Sakura-2019 3-4-5 травня 2019 пройшло змагання з петанку міжнародного рівня з трьох дисціплін: тет-а-тет, дуплети (2 гравці в команді), триплети (3 гравці в команді). У змаганні прійнялі участь гравці з...
Петанкіст 2020 року Андрій КамєнєвДмитро Бугай Павло Грибачов, Андрій ВолошкоОлександр Труш, Анна Безродна, Матвій Несмянович, Максим Фінько, Олег Косолапов, Владислав Несмянович Поінтер 2020 року Олег КосолаповЮрій ІваськевичВладислав ГодованецьВалентин Лемешевський, Олександр...
За підсумками на Чемпіонат України 2017 у дисципліні "триплети" зареєстровані наступні команди. Чоловічі команди: Денисенко Сергій, Ксавьє Пелліззарі, Павло Грибачов (клуби: Київ, Fair Play) Волошко Андрiй, Косолапов Олег, Коваль Олександр (клуби:...
«28 березня в Мукачеві вшанували пам’ять надзвичайно світлої людини, активіста, одного з засновників Мукачівського петанк-клубу Володимира Гвоздьо. Він також відомий закарпатцям, як організатор наймасштабнішого в краї фестивалю — «Beregfest», в...