АНОНС — Petanque Trophees de L’elite de Ukraine 2020

Це те, що усі очікували цілий рік, для чого дерлися на самісіньку гору рейтингової таблиці.
Третій рік поспіль в Харкові проводимо турнір, у якому ключову роль відіграє рейтинг Федерації петанку України: http://portal.petanque.org.ua/players/licence станом на 31.09.20

Турнір є закритим, але ми завжди раді бачити вболівальників!
РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ ДО 1 ЛИСТОПАДА!

Формат: Тет-а-тет
Суббота, 28 листопада
Регламент: 16 кращих за рейтингом гравців отримують запрошення на змагання. У разі відмови когось із гравців запрошення переходить до наступного за рейтингом гравця. Виходячи з позицій у рейтингу гравці поділяються на 4 групи по 4 гравці.  У кожній групі грається турнір “кожен з кожним”. З групи виходять 2 учасники. 8 гравців, що продовжать змагання, поділяться на 2 группи по 4 гравця та зіграють турнір с баражем. 1 та 2 місця другого групового етапу зіграють між собою півфінал, матч за 3 місце та фінал.

Формат: Дублети

Неділя, 29 листопада
Регламент: 8 кращих за рейтингом гравців отримують статус “капітана” та можуть запросити до себе у команду будь-якого ліцензованого гравця. У випадку відмови або у випадку, коли капітан запросив у команду іншого капітана, статус передається наступному за рейтингом гравцеві.  8 команд грають за системою “кожен з кожним”.

Поточний статус запрошень та реєстрації знаходиться тут: https://docs.google.com/…/1KX11yxuWxgLtx95ypUtmLRdJmb…/edit…
Організатор Олег Косолапов – учасник багатьох Чемпіонатів Європи та світу у складі Збірної України з петанку.

#petanque #petanqueua #ФПУ