Міжнародний турнір з петанку “Каштан” пройшов в Ужгороді

Протягом трьох днів в Ужгороді тривали ігри Міжнародного турніру з петанку “Каштан-2019”

Це один з найбільших турнірів у Центральній Європі і проводиться в Ужгороді вже 12-й раз.

Цього разу до Ужгорода приїхали петанкісти з Литви, Білорусі, Угорщини, Словаччини, Чехії, Польщі, Данії, Швеції, Бельгії, Німеччини. Всього понад сто учасників змагалися в трьох дисциплінах: тет-а-тет (один проти одного), дуплети (по два гравці в команді) та триплети (по три гравці в команді).

У змаганнях тет-а-тет перемогу здобув петанкіст з Братислави Міхал Дзурік, який у фіналі переміг свого земляка Яна Газдіка. У поєдинку за третє місце поляк Марцін Хмієль переміг чеха Владіміра Бразду. Кращими з украънських гравців були Безродна Ганна та Камєнєв Андрій (обидва з Харкова, клуб Tabbi), вони закінчилі турнір у групі з 5 по 8 місце. 

Всі результати тетів можна переглянути на Порталі Федерації за посиланням http://portal.petanque.org.ua/tournament/186

У змаганнях дуплетів перемогу святкували знову ж таки словаки. Команда у складі Міхала Дзупіка та Романа Раконца у фіналі перемогла пару з Польщі Яцек Шульц та Марцін Хмієль. Online Sports Book & https://clickmiamibeach.com/ Live Betting.  

У поєдинку за третє місце дуплет у складі черкащанки Юлії Машаровської та шведа Джонні Екхольма перемогли команду зі Словаччини у складі Ігора Волчека та Романа Ізо.

У вісімці кращих цього турніру були також ужгородець Ігор Заславський, який грав у команді з Маріо Презутті (Данія – Київський петанк-клуб) та мукачівець Євгеній Ліховідов, який грав у команді з Пітером Гілладе з Бельгії. 

Всі результати деплетів можна переглянути на Порталі Федерації за посиланням http://portal.petanque.org.ua/tournament/187

Аболютними чемпіонами турніру триплетів стала команда у складі ужгородця Кирила Воротинцева, який грав разом з Емілією Шульц та Мареком Дравцем з Польщі. Друге місце у команди у складі ужгородця Івана Ганусича, Миколи Ступаки й Володимира Куровського з міста Ніжин. Бронзові нагороди у словацької команди у складі Міхала Дзуріка, Романа Раконца та Дани Ключкової. Четверте місце зайняла команда у такому складі: Коваль Олександр та Заневський Міхал (Київський петанк-клуб), Дудюк Микола (Львовський клуб “Зелені Леви”).

Для любителів гри в Петанку, спонсор змагань пропонує ще безліч найцікавіших ігор, які, безсумнівно, викличуть у вас великий інтерес та азарт. Наприклад ставши клієнтом грального інтернет клубу http://pinupcasinos.net, ви можете розраховувати на доступ до ліцензованих слотів з високими показниками РТП, ексклюзивними бонусними пропозиціями, а також ставками на спортивні події. Для виведення зароблених призових гравцям пропонуються зручні у використанні платіжні послуги: картки (Visa, MasterCard) та електронні системи (Qiwi, WebMoney, Yandex.Money). На вас чекає безліч захоплюючих турнірів, змагань та випробувань. А ставши переможцем хоча б в одній з доступних ігор, на вас чекають гідні призи.

У вісімку потрапилі також такі українські триплети: 1) Семенів Мар’яна-Христина та Зосименко Анна (Київський петанк-клуб) + КОЛОДІЙ Олена (петанк-клуб “Ужгород”). 2) Іваськевич Юрій (Івано-Франковськ, клуб “Чугайстер”) + Рослов Олександр (Львів, клуб “Леополіс”) + Броді Катерина

Всі результати деплетів можна переглянути на Порталі Федерації за посиланням http://portal.petanque.org.ua/tournament/188