За підсумками на Чемпіонат України 2017 у дисципліні “триплети” зареєстровані наступні команди.
- Чоловічі команди:
- Денисенко Сергій, Ксавьє Пелліззарі, Павло Грибачов (клуби: Київ, Fair Play)
- Волошко Андрiй, Косолапов Олег, Коваль Олександр (клуби: Київ, Fair Play)
- Олег Михайліченко, Євген Новіков, Вадим Стремоухов (клуби: СПК “Харків”)
- Дудюк Микола, Бугай Дмитро, Жуковський Сергій (клуби: Зелені Леви, Київ)
- Дмитро Мезєв, Руслан Малахов, Сергій Сєріков (клуби: Tabby)
- Заломайкин Александр, Ступак Николай, Куровский Владимир (клуби: Київ)
- Шуленко Роман, Щиров Вячеслав, Четвериков Юрий (клуби: Tabby)
- Роман Мамец, Владислав Годованец, Валентин Лемешевский, Вадим Семенов (клуби: Leopolis, Fair Play)
- Петро Гойс, Маріо Пресутті, Ігор Заславський (клуби: Ужгородський петанк-клуб, Київ)
- Валентин Лойко, В’ячеслав Дєгтярьов, Андрій Каменєв (клуби: Tabby)
- Агоста Євген , Лиховидов Євгеній , Аксьом Василь (клуби: Мукачівський петанк-клуб)
- Кравчук Юрій, Агеєв Олександр, Аксьом Богдан (клуби: Мукачівський петанк-клуб)
- Іван Паламарчук, Петро Струк, Павло Паламарчук, Олег Ступар (клуби: Чугайстер)
- Жіночі команди:
- Зосименко Анна, Маляренко Ольга, Семенів Мар’яна-Христина (клуби: Київ, Leopolis)
- Олександра Шевченко, Олена Колодій, Олександра Кузьма (клуби: Ужгородський петанк-клуб, Київ)
- Кіприч Світлана, Бойко Надія, Маренич Оксана (клуби: Fair Play)
- Тетяна Попружная, Марія Мостова, Катерина Мамець, Катерина Молчанова (клуби: Fair Play, Leopolis, Київ)
- Накорнєєва Дар’я, Паршуто Олена, Тетяна Вакулко, Тетяна Носкова (клуби: Київ, Мукачівський петанк-клуб)
Фінальна частина проводитиметься окремо для жінок і чоловіків.
Чоловічий турнір проводитиметься за системою – швейцарська система та 4-ка команд до КО.
Жіночий турнір за системою – кожен з кожним.
У дисципліні “тет-а-тет” зареєстровані наступні гравці.
- Чоловіки
- Закарпатьска область (квота: 3 гравці)
- Кравчук Юрій
- Агеєв Олександр
- Лиховидов Євгеній
- Аксьом Василь
- Аксьом Богдан
- Агоста Євген
- Михайло Тарканій
- Петро Гойс
- Ігор Заславський
- Львівська область (квота: 4 гравці)
- Дудюк Микола
- Мамець Роман
- Рослов Олександр
- Івано-Франеківська область (квота: 2 гравці)
- Паламарчук Іван
- Олег Ступар
- Петро Струк
- Павло Паламарчук
- Харьківська область (квота: 5 гравців)
- Волошко Андрiй
- Грибачов Павло
- Косолапов Олег
- Годованець Владислав
- Вадим Семенов
- Мезєв Дмитро
- Четвериков Юрій
- Сергій Сєріков
- Вячеслав Щиров
- Малахов Руслан
- Роман Шуленко
- Стремоухов Вадим
- Новиков Евгений
- Лемешевський Валентин
- Київська область (квота: 3 гравці *)
- Денисенко Сергій
- Бугай Дмитрий
- Жуковський Сергій
- Заломайкин Александр
- Коваль Олександр
- Mario Presutti
- Ступак Микола
- Жінки **
- Закарпатьська область (квота: 2 гравці)
- Носкова Тетяна
- Олександра Шевченко
- Колодій Олена
- Львівська область (квота: 5 гравців)
- Харківська область (квота: 4 гравці)
- Кіприч Світлана
- Мостова Марія
- Волкова Елизавета
- Маренич Оксана
- Бойко Надія
- Тамара Чикало
- Київська область (квота: 5 гравців)
- Кузьма Олександра
- Зосименко Анна
- Маляренко Ольга
- Накорнєєва Дар’я
* Додаткова квота. В зв’язку з тим, що не набралося достатньої кількості бажаючих чоловіків з Львівської області, додаткова квота на одного гравця-чоловіка відходить до Київського петанк-клубу.
** Відбіркові ігри для жіночого турніру. В зв’язку с тим, що загальна кількість зареєстрованих жінок не перевищує турнірний ліміт (16), усі гравці допускаються до жіночого турніру без проходження відбіркових ігор.
Фінальна частина проводитиметься окремо для жінок і чоловіків.
Чоловічий та жіночий турніри проводитимуться за системою – швейцарська система та 4-ка команд до КО.
Відбіркові ігри серед чоловіків у дисципліні “тет-а-тет” проводитимуться у Закарпатьскій, Івано-Франівській, Харьківській та Київській областях з 17 травня по 31 травня згідно Положенню Відбіркових Ігор 2017.
Відповідальні за проведення ігор:
- Закарпатьська область:
- Петро Гойс
- арбітр турніру: Оксана Штефаньо
- Івано-Франівська область
- Паламарчук Іван
- арбітр турніру: Паламарчук Іван
- Харьківська область
- Косолапов Олег
- арбітр турніру: Волкова Елизавета
- Київська область
- Заломайкин Александр
- арбітр турніру: Денисенко Сергій
До 3 червня відповідальні гравці повинні надати головному судді турніру дані відбіркових ігор.
3 червня у Львові головний суддя під наглядом представників Оргкомітету проводить жеребкування 1-го кола турнірів триплетів та тет-а-тетів.