Trophees de l’elite d’Ukraine 2020 (дублети) — результати

Автори: Олег Косолапов, Світлана Кіприч

«Усім по помилці» TEU-2020 (дублети)

Я не сумнівався в тому, що боротьба буде наполегливою і претендентів на перше місце буде багато. Без поразок пройти весь турнір не вдалося жодній команді.

Як виявилося, перемоги можна було сподіватися лише з одним прогрушем. І з таким завданням впоралася тільки одна команда — Андрій Каменєв (чемпіон попереднього дня в тетах, якщо хтось забув) у дублеті з Дмитром Бугаєм. Впоралися не без зусиль, адже окрім поразки команді Андрія Волошка та Олександра Коваля, було ще кілька “нервових” матчів, особливо в грі проти дублету Олександра Труша та Олександра Рослова. Проте вони впоралися і відстояли звання чемпіонів, завойоване в цьому ж турнірі минулоріч. Відмінний результат дублету й окремо Андрія Каменєва — два перші місця.

На друге і третє місце претендували три команди, що мали за собою по дві поразки. За різницею очок другим став дублет Владислава Несмяновича та Валентина Лемешевського. 3-тє місце Валентина в тетах і 2-ге в дублетах є також хорошим результатом.

Клацніть на фото для збільшення

На жаль, не приїхали Маріо Прессуті з Олександром Заломайкіним. Їх рішення, звісно, зрозуміле, оскільки зараз ненайкращий час для подорожей. Ну і ми в захваті від гостей зі Львова (Максим Фінько, Вероніка Фінько, Олександр Труш і Олександр Рослов). Круто, що зважилися і круто, що не передумали! Чекаємо знов і не тільки їх — ми завжди раді всім гостям.

Також дякую Дмитру Бугаю й Олександру Ковалю за те, що вони регулярно відвідують Харківські турніри.

Тим часом ми чекаємо всіх на довгих тетах у лютому — «The Best …»

До зустрічі!