Кубок Львова з петанку — результати

17–18 жовтня вже всьоме відбувся щорічний відкритий Кубок Львова з петанку.

Організатором традиційного змагання з петанку, який включений до календарного плану Федерації петанку України, цьогоріч став петанк-клуб «Кошовий». Участь у змаганнях взяли петанкісти з Черкас, Києва, Івано-Франківська, Ужгорода та Мукачева. Також були презентовані усі 4 львівські клуби: «Leo Family», «Зелені Леви», «Леополіс» і, звісно, «Кошовий».

У суботу змагалися 15 дублетів: 4 кола швейцарки, після яких 8 кращих команд грали за олімпійською системою чвертьфінал, півфінал і фінал; наступні 6 команд грали за 9/10, 11/12, 13/14 місця; остання команда кваліфікації припинила боротьбу.

За результатами ігор дублетів місця розприділилися наступним чином:
1 місце: Фінько Вероніка, Фінько Максим
2 місце: Труш Олександр, Rouayi Morad
3 місце: Машаровська Юлія, Дудюк Микола
4. Гілладе Тетяна, Gillade Peter Paul
5. Кусень Світлана, Рослов Олександр
6. Кусень Данило, Кусень Ростислав
7. Курдибаха Сергій, Бугай Дмитро
8. Стойко Володимир, Піх Олег
9. Височанська Власта, Сехін Ігор
10. Землянський Григорій, Рибка Роман
11. Литвин Лілія, Литвин Олександр
12. Бабяк Сергій, Шевців Юрій
13. Сидоренко Володимир, Ніязієв Даніель
14. Танкевич Анастасія-Анна, Танкевич Василь
15. Львова Наталія, Львов Олександр

У 1/4 фіналі дублет Машаровської обіграв дублет Рослова 13:4, Фіньки у дуже напруженій грі подолали дублет Кусенів із «Leo Family» 6:5, дублет Морада і Труша обіграли чи не головних фаворитів змагань – дублет Бугая та Курдибахи із клуба «Київ» 10:6.

У півфіналах команда Труша перемогла дублет Машаровської, Фіньки у сімейному дербі здолали подружжя Гілладе з дещо несподіваним рахунком 13:1.

І от вперше маємо дербі Кошового у фіналі рейтингового турніру! Фінько Максим / Фінько Вероніка vs Руаї Морад / Труш Олександр – 13:9!

У грі за третє місце переміг дублет кошової Машаровської, а отже, усі три сходинки п’єдесталу дісталися петанк-клубу «Кошовий»!

У неділю, 18 жовтня, заграли триплети. Участь у триплетах взяли 7 команд.
Формат змагань був наступним: 5 кіл швейцарки, після яких 4 кращі команди виходили у півфінал, 5-та і 6-та грали за п’яте місце, 7-ма – припиняла боротьбу.

У фінальній грі змагань перемогу здобула команда Ігора Сехіна (ПК «Перший Закарпатський»), Власти Височанської (ПК «Ужгород») та Миколи Дудюка (ПК «Зелені Леви») – 13:8, лишивши команді Дмитра бугая, Сергіія Курдибахи (ПК «Київ») та Юлії Машаровської (ПК «Кошовий») срібло.
Рослов, Труш, Іваськевич (ПК «Кошовий») програли матч за 3 місце Петеру і Тані Гілладе (ПК «Ужгород»), які грали разом із Світланою Кусень (ПК «Leo Family») – 9:13.

У грі за 5-те місце Руаї Морад, Фінько Максим і Литвин Олександр у клубному дербі кошових перемогли Фінько Вероніку, Литвин Лілю і Бабяка Сергія з рахунком 13:12.

У підсумку місця розприділилися наступним чином:
1 місце: Власта Височанська, Ігор Сехін, Микола Дудюк
2 місце: Юлія Машаровська, Сергій Курдибака, Дмитро Бугай
3 місце: Тетяна Гілладе, Світлана Кусень, Peter Paul Gillade,
4. Юрій Іваськевич, Олександр Рослов, Олександр Труш
5. Morad Rouayi, Максим Фінько, Олександр Литвин
6. Лілія Литвин, Вероніка Фінько, Сергій Бабяк
7. Ганна Сергєєва, Юрій Шевців, Володимир Сидоренко.

Вітаємо переможців!
Так тримати!

#petanque #petanqueua #ФПУ