Кубок Львова з петанку — результати

17–18 жовтня вже всьоме відбувся щорічний відкритий Кубок Львова з петанку.

Організатором традиційного змагання з петанку, який включений до календарного плану Федерації петанку України, цьогоріч став петанк-клуб «Кошовий». Участь у змаганнях взяли петанкісти з Черкас, Києва, Івано-Франківська, Ужгорода та Мукачева. Також були презентовані усі 4 львівські клуби: «Leo Family», «Зелені Леви», «Леополіс» і, звісно, «Кошовий».

У суботу змагалися 15 дублетів: 4 кола швейцарки, після яких 8 кращих команд грали за олімпійською системою чвертьфінал, півфінал і фінал; наступні 6 команд грали за 9/10, 11/12, 13/14 місця; остання команда кваліфікації припинила боротьбу.

15. Львова Наталія, Львов Олександр

У 1/4 фіналі дублет Машаровської обіграв дублет Рослова 13:4, Фіньки у дуже напруженій грі подолали дублет Кусенів із «Leo Family» 6:5, дублет Морада і Труша обіграли чи не головних фаворитів змагань – дублет Бугая та Курдибахи із клуба «Київ» 10:6.

У півфіналах команда Труша перемогла дублет Машаровської, Фіньки у сімейному дербі здолали подружжя Гілладе з дещо несподіваним рахунком 13:1.

І от вперше маємо дербі Кошового у фіналі рейтингового турніру! Фінько Максим / Фінько Вероніка vs Руаї Морад / Труш Олександр – 13:9!

У грі за третє місце переміг дублет кошової Машаровської, а отже, усі три сходинки п’єдесталу дісталися петанк-клубу «Кошовий»!

У неділю, 18 жовтня, заграли триплети. Участь у триплетах взяли 7 команд.
Формат змагань був наступним: 5 кіл швейцарки, після яких 4 кращі команди виходили у півфінал, 5-та і 6-та грали за п’яте місце, 7-ма – припиняла боротьбу.

У фінальній грі змагань перемогу здобула команда Ігора Сехіна (ПК «Перший Закарпатський»), Власти Височанської (ПК «Ужгород») та Миколи Дудюка (ПК «Зелені Леви») – 13:8, лишивши команді Дмитра бугая, Сергіія Курдибахи (ПК «Київ») та Юлії Машаровської (ПК «Кошовий») срібло.
Рослов, Труш, Іваськевич (ПК «Кошовий») програли матч за 3 місце Петеру і Тані Гілладе (ПК «Ужгород»), які грали разом із Світланою Кусень (ПК «Leo Family») – 9:13.

У грі за 5-те місце Руаї Морад, Фінько Максим і Литвин Олександр у клубному дербі кошових перемогли Фінько Вероніку, Литвин Лілю і Бабяка Сергія з рахунком 13:12.